Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jednou za čas vám vždy přinášíme tipy na zajímavé produkty z Gearbestu, které jsou aktuálně ve slevě. Dnes si přijdou na své zejména muži, kteří se mohou do domácnosti vybavit multifunkčním šroubovákem 32v1, multimetrem a sadou kartáčů na čištění hůře přístupných míst.

Multifunkční šroubovák

Multifunkční šroubovák 32v1 vychází v přepočtu jen na 97 Kč a nabízí celou sadů bitů pro rozebrání nejrůznějších věcí, ať už jde o telefon, tablet, notebook. Bitů (nástavců) je rovných 30 a snadno je kdykoli nasadíte na šroubovák pro použití. Na výběr je několik velikostí klasických křížových i plochých šroubováků a nechybí ani několik rozměrů Torx a další specifické bity. Součástí balení je také 10cm prodlužovací nástavec, díky kterému se dostanete i k hůře přístupnému šroubku. Celá sada v plastové krabičce 12 x 7,5 cm, kde jsou bity úhledně seskládané podle tipu s popiskami.

Multimetr

Základní výbava pro každého elektrikáře. I tak by se dal v krátkosti shrnout multimetr. APEXEL ET8103 zaujme především svou cenou (v přepočtu 454 Kč), kompaktními rozměry a řadou zajímavých funkcí. Multimetr například disponuje funkci NCV, tedy bezdotykovou kontrolou napětí, díky které mohou být přezkušovány kabely a vodiče, zda je v nich vedeno napětí. Díky kabelům ale můžete měřit napětí a proud v podstatě u všeho potřebného, například tak zjistíte i zbývající kapacitu baterií.

Sada kartáčů na vrtačku

Vyčistit kola u auta, spáry mezi dlaždičkami v koupelně nebo odstranit špínu u plotýnek na sporáku může představovat poměrně zapeklitý problém. Na Gearbestu si však můžete zakoupit trojici kartáčů v jedné sadě za 181 Kč, které nasadíte na klasickou aku vrtačku. Čištění je díky štětinám mnohem efektivnější a navíc tak vyčistíte i místa, která jsou jinak hůře přístupná. Sada obsahuje velký plochý, malý plochý, kuželovitý kartáč.

multifunkcni sroubovak

Související články

Dnes nejčtenější

.