Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Téměř každý malý kluk či holka si v dětství prošli fází, kdy se naprosto zamilovali do hraní počítačových her. U někoho tento zvyk trvá již mnoho let a stává se z něj profesionální gamer, u někoho zase obliba hraní her vyprchává a stává se z něj občasný hráč. Ať už patříte do první nebo druhé skupiny, mohla by vás novinka na Alza.cz potěšit.

Ode dneška můžete na Alze nalézt novou webovou stránku Probuď v sobě hráče v podobě rozcestníku, který má za úkol jediné – podpořit všechny hráče a gaming. Pomocí webového rozcestníku najde každý hráč to, co potřebuje. Jednoduše si můžete zobrazit všechny dostupné produkty, které Alza hráčům nabízí. Nachází se zde například počítačové hry, konzole, herní notebooky, monitory a jiné komponenty. To ale rozhodně není všechno. To nejlepší na tom je, že je pro všechny zákazníky připraveno plno neopakovatelných nabídek, soutěží, eventů a dalších akcí, díky kterým budete mít 100% jistotu, že seženete to, co zrovna potřebujete – a to dokonce i za výhodnou cenu. Součástí rozcestníku jsou i tzv. „trháky dne“, kde se bude každodenně nacházet několik vybraných produktů, za bezkonkurenční cenu.

alza
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Pokud si tedy s výběrem produktů s herní a všeobecně počítačovou tématikou nevíte rady, rozhodně můžete speciální rozcestník využít a nechat si od Alzy poradit. Rozcestník je opravdu velice jednoduchý a mimo to, že na něm najdete to, co zrovna požadujete, tak se na něm zobrazují i další skvělé akce a nabídky, ve kterých můžete získat produkty za skvělé ceny.

alza gaming
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější