Zavřít reklamu

[SLEVOVÝ KÓD] Sháníte parádní myšku, která bude dokonale ladit s Macem a vy díky ní zvládnete pracovat třeba i efektivněji? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Ve spolupráci s Alza.cz jsme si totiž pro vás připravili slevu 500 Kč na vesmírně šedou Magic Mouse 2, která vás tak vyjde jen na 1990 Kč. Stačí, abyste do pole pro slevový kód zadali PROMO19MAGIC a 500 Kč bude z ceny myšky odečteno. Pojďme si ji však přiblížit ještě více.

Magic Mouse 2 navrhl Apple tak, aby vám perfektně padla do ruky a práce s ní byla co možná nejefektivnější. Těšit se tak můžete na vynikající stabilitu, přesnost, snadné párování měsíční výdrž baterie či povrch podporující gesta, která můžete znát například z TouchPadů MacBooků. Myš navíc vypadá díky kombinaci skla s hliníkem velmi luxusně a vašemu pracovnímu stolu tak dodá ten správný šmrnc. Potěší i nabíjení skrze Lightning kabel, který je součástí balení, či schopnost nabít se za jednu minutu na jednu hodinu provozu. Co se pak týče výdrže myšky, na plné nabití dokáže vydržet i jeden měsíc. Samozřejmě však záleží na intenzitě jejího využívání. Plné nabití pak trvá jen 2 hodiny a 15 minut. Magic Mouse 2 je kompatibilní s Macy s Bluetooth a OS X 10.11.

Jak už jsem zmínil v úvodním odstavci, díky slevovému kódu PROMO19MAGIC vás myš vyjde na 1990 Kč namísto původních 2490 Kč. Ale pozor, kód lze využít pouze 20x, takže byste s nákupem rozhodně váhat neměli. Akce je navíc časově omezená. Její kompletní podmínky naleznete zde.

kosik-slevovy-kod
LSA-Head-AppleMouse2

Dnes nejčtenější

.