Zavřít reklamu

Společnost Samsung začala v Německu dodávat do modelů Galaxy S8 a Galaxy S8+ oficiální aktualizaci operačního systému Android Pie. Vypadá to, že aktualizace se zatím dočkali majitelé zařízení s Android Oreo, k dispozici bude podle všeho majitelům Galaxy S8 a S8+, zapojeným do beta Pie programu. Na většinu trhů by měl Android Pie pro S8 a S8+ dorazit v březnu.

Aktualizace na Android Pie pro Galaxy S8 je ke stažení formou „over-the-air“ a má 1,65GB, software má označení G950FXXU4DSBA pro Galaxy S8 a G955FXXU4DSBA pro S8+. Součástí softwarové aktualizace pro Sá a S8+ je i bezpečnostní záplata, účastníci beta programu jsou o všech změnách a nových funkcích v Android Pie informováni. Pro aktualizaci stačí spustit v telefonu Nastavení a menu pro softwarové aktualizace, kde klepnete na stahování aktualizací manuálně. Firmware, vydaný pro vaše zařízení, najdete například na této stránce.

Android Pie přináší kromě výrazného zrychlení novou navigační lištu s podporou gest, rychlou podporu akcí včetně jejich spouštění přímo z vyhledávání, podporu nových displejů a duálních fotoaparátů i bezpečnostní vylepšení. Mezi další novinky patří tmavé prostředí night theme, nové možnosti multitaskingu a řada dalších.

how_to_install_android_9_pie_1600_thumb800

Související články

Dnes nejčtenější

.