Zavřít reklamu

Až dodnes to vypadalo, že u chystané řady Galaxy S10 bude možné pro ochranu displeje používat pouze speciální ochranné fólie s výřezem na čtečku otisků prstů. Podle posledního úniku naštěstí bude vše jinak.

Jakmile světlo světa spatřila informace, že se Samsung chystá použít u modelů Galaxy S10 použít čtečku otisků prstů v displeji, začala se objevovat otázka, zda jak bude čtení otisků fungovat s ochrannými skly a fóliemi na displej. Některé úniky hovořily o tom, že obyčejné fólie nebude možné použít, jiné zase o tom, že ochranné fólie budou mít již zmiňovaný výřez pro senzor otisků prstů.

Nyní však unikly fotografie oficiálních ochranných fólií, které by mělo být možné aplikovat na displej stejně snadno, jako jakoukoliv jinou fólií. Na snímku je zřetelné, že kromě výřezu pro přední fotoaparát se na fólii už žádný jiný otvor nenachází. Můžeme tedy s klidem říci, že čtečka otisků prstů bude fungovat i s ochrannou fólií. Navíc by bylo nelogické, kdyby Samsung svým vlastním příslušenstvím degradoval jednu z největších novinek svých vlajkových lodí.

Objevila se také informace o tom, že by mohla ochranná fólie být už předinstalovaná na všech modelech Galaxy S10. Otázkou však stále zůstává, zda budou s čtečkou otisků prstů fungovat ochranná tvrzená skla. Jak jste na tom vy? Upřednostňujete na displeji fólií, sklo nebo jej necháváte bez ochrany? Dejte nám vědět v komentářích.

LenWiY5g3k0ziFXB49KPBLX-yKBDr-gMh5fujOQyrDbhRA5TNruzXBRySjI95Wv9RiAhbgAYA-MFDf2munnpiVLZnw=s0_crop_1520x794

Dnes nejčtenější

.