Zavřít reklamu

Galaxy S10 bude možné používat s ochrannými fóliemi

Až dodnes to vypadalo, že u chystané řady Galaxy S10 bude možné pro ochranu displeje používat pouze speciální ochranné fólie s výřezem na čtečku otisků prstů. Podle posledního úniku naštěstí bude vše jinak.

Jakmile světlo světa spatřila informace, že se Samsung chystá použít u modelů Galaxy S10 použít čtečku otisků prstů v displeji, začala se objevovat otázka, zda jak bude čtení otisků fungovat s ochrannými skly a fóliemi na displej. Některé úniky hovořily o tom, že obyčejné fólie nebude možné použít, jiné zase o tom, že ochranné fólie budou mít již zmiňovaný výřez pro senzor otisků prstů.

Nyní však unikly fotografie oficiálních ochranných fólií, které by mělo být možné aplikovat na displej stejně snadno, jako jakoukoliv jinou fólií. Na snímku je zřetelné, že kromě výřezu pro přední fotoaparát se na fólii už žádný jiný otvor nenachází. Můžeme tedy s klidem říci, že čtečka otisků prstů bude fungovat i s ochrannou fólií. Navíc by bylo nelogické, kdyby Samsung svým vlastním příslušenstvím degradoval jednu z největších novinek svých vlajkových lodí.

Objevila se také informace o tom, že by mohla ochranná fólie být už předinstalovaná na všech modelech Galaxy S10. Otázkou však stále zůstává, zda budou s čtečkou otisků prstů fungovat ochranná tvrzená skla. Jak jste na tom vy? Upřednostňujete na displeji fólií, sklo nebo jej necháváte bez ochrany? Dejte nám vědět v komentářích.

Diskuze

    U “edge” panelů nefungují skla ani teď. Respektive jo, ale nalepit to tak, aby radius sklo nepřizvedával a nedegradovalo to dotek v žádný části displeje je skutečně umění.
    Na Note 8 se čínský sklo ani pořádně nalepit nedá, kluci komoušský si s měřením moc hlavu nedělají, takže na to musím lepit Panzery, kde už je to jen o zručnosti.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět