Zavřít reklamu

Hra Stardew Valley se v hráčské komunitě těšila velké popularitě již před dvěma lety, kdy vyšla ve verzi pro PC. V loňském roce se Stardew Valley dočkali majitelé iOS zařízení a verze pro Android na sebe naštěstí také nenechá dlouho čekat.

Stardew Valley je farmářský RPG simulátor, který prozatím na všech platformách sklízí veskrze pozitivní recenze. Hra je navržena v retro stylu a pro mobilní zařízení je jako dělaná, přesto se nejprve objevila ve verzi pro osobní počítače. Přesný termín, kdy by se Stardew Valley měla dostat k majitelům zařízení s OS Android zatím není znám, podle vývojářů je ale zpřístupnění hry na spadnutí. Potvrzuje to i obchod Google Play, který nově spustil možnost předobjednávek.

Mobilní verze hry bude nabízet stejné funkce a vylepšení, jako její nejnovější aktualizace pro herní konzole, hráči budou mít dokonce možnost si svou stávající farmu zkopírovat do mobilního zařízení. Na verzi Stardew Valley pro Android spolupracovali tvůrci hry se studiem The Secret Police, hra bude v době svého podporovat angličtinu, ruštinu, zjednodušenou čínštinu, japonštinu, španělštinu, portugalštinu, italštinu, korejštinu a turečtinu.

screenshot 2019-02-18 v 17.07.57

Dnes nejčtenější

.