Zavřít reklamu

Samsung vydává novou verzi skladby „Over the Horizon“ každý rok při představení další generace řady Galaxy S. Jinak tomu není ani letos při uvedení výročního Galaxy S10. Tato známá melodie bude výchozím vyzváněním letošní vlajkové lodi a velmi pravděpodobné také každého Galaxy zařízení, které přijde tento rok.

Skladba „Over The Horizon“ je určitě jedna z nejznámějších titulních melodií mezi všemi značkami telefonů. Tato skladba v průběhu let vystřídala nejrůznější žánry – rock, new age, fusion jazz a další. Letošní verze je laděná ve stylu classical crossover, o které Samsung říká, že je inspirována krásou oceánu. Podle jihokorejské společnosti nová melodie evokuje rozsáhlost a majestátnost moří skrz kombinaci uklidňujících syntezátorů, strunných a dechových nástrojů.

Video k nové verzi „Over The Horizon“ bylo natočeno na pobřeží Sipadan Island v Malajsii. Na záběrech můžeme spatřit Aie Futakiho, proslulého ochránce přírody a držitele Guinessova rekordu ve freedivingu. Natáčení se zhostili uznávaní filmaři snímků o přírodě James Brickell a Simon Enderby. Skladbu složil výherce ceny Akademie, skladatel Steven Price. Skladba byla nahrána ve studiu Abbey Road, které využívali také například Beatles.

Podívejte se na plnou verzi skladby „Over The Horizon“ na videu níže. Pod tímto odkazem si můžete poslechnout, jak se skladba měnila v průběhu let. Která verze se vám líbí nejvíce? Dejte nám vědět v komentáři pod článkem.

Samsung over the horizon

Související články

Dnes nejčtenější

.