Zavřít reklamu

Letošní ročník dvouměsíčního Samsung Forum, na němž firma představí svým obchodním partnerům nejžhavější novinky, je na spadnutí. Letos se můžeme těšit na QLED TV, platformu New Bixby a řadu dalších zajímavých produktů a řešení. Evropské fórum se bude konat od 12. do 22. března, následovat budou další oblasti. Letošní fórum se ponese v duchu desátého výročí této události, nosným prvkem bude koncept Samsung Plaza, představující prostor pro setkávání, komunikaci a vzájemné propojení lidí.

QLED míří do světa

V letošním roce chce Samsung rozšířit produktovou linii svých QLED TV na více než šedesát trhů, pracovat chce i na vzrůstu podílu svých 8K televizí na trhu. Mezi klíčové produkty budou letos patřit 8K televizory s úhlopříčkami obrazovek od 65 do 98 palců a 4K televizory o úhlopříčkách 43 až 82 palců. Novinkou u letošních modelů televizorů je funkce Ultra Viewing Angle, poskytující ostřejší obraz s hlubší černou a širším pozorovacím úhlem.

Nová Bixby, iTunes Movies a další novinky

„Nová Bixby“, o kterou budou některé z letošních novinek obohaceny, umožní uživatelům snazší přístup k obsahu prostřednictvím hlasových příkazů. Uživatelé budou moci vyhledávat obsah na základě toho, co již v minulosti sledovali a co se jim líbilo. Významnou novinkou u letošních modelů je také příchod iTunes Movies a podpora AirPlay 2.

Krásné nové stroje

Na letošním veletrhu CES, který se konal v lednu, představila společnost Samsung novinku Connected Solution. Jedná se o jedinečné propojení nejrůznějších produktů, jako je televizor QLED 8K, 2019 Family Hub, POWERBot a Galaxy Home, k platformě lze ale připojit i produkty třetích stran. Family Hub, který na veletrhu CES čtyřikrát po sobě získal ocenění Best of Innovation, nabídne nově vylepšené možnosti ovládání a podporu New Bixby, stejně jako vylepšené možnosti propojení s dalšími produkty.

Na řadu pochopitelně přijdou i nová mobilní zařízení včetně smartphonů, aktuální informace budou postupně přibývat.

Samsung Forum fb

Související články

Dnes nejčtenější

.