Zavřít reklamu

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Samsung však toto přísloví pozvedl na úplně jinou úroveň. Společnost představila novou aplikaci Refridgerdating, která funguje v podstatě jako Tinder pro lednice.

Aplikace je určena pro chytré chladničky, které jsou součástí Family Hub. Tyto lednice dokáží zobrazit svůj obsah na velké obrazovce nacházející se na vnější straně jejich dveří. A právě toho Samsung využije při seznamování. Na displeji lednice se zobrazí fotografie toho, co mají v lednici jiní uživatelé a vy můžete přejet prstem doleva nebo doprava, podle toho, jak se vám obsah cizí lednice líbí. Dokonce pokud by se vám na zobrazeném snímku zdálo něco podezřelé, můžete jej uložit.

Jídelníček o člověku může hodně vypovědět a taková fotografie obsahu jeho lednice může podle jihokorejské společnosti pomoci v seznámení mnohem více, než kdejaká upravená fotka ze sociálních sítí.

„Věříme, že se lidé mohou dát dohromady za upřímnějších okolností, za pomoci obsahu jejich lednice, protože ten může hodně vypovědět o osobnosti člověka,“ říká Elin Axelsson, PR manager Samsungu pro Skandinávii.

Aplikaci můžete snadno nainstalovat do každého chytrého spotřebiče nebo telefonu skrze internetový prohlížeč. Samsung zatím nezveřejnil žádná čísla, kolik má aplikace aktivních uživatelů. Společnost dokonce na vývoji této aplikace spolupracovala s expertem na vztahy.

V současnosti se nachází největší počet uživatelů seznamovací aplikace ve Švédsku, odkud také nápad pochází. Podle statistického úřadu Evropské unie se polovina domácností skládá ze svobodných dospělých lidí bez dětí. Pokud patříte k nim, je tohle dobrý způsob, jak najít lásku. Kompatibilní lednice u nás bohužel neprodávají, ale stačí zajet do sousedního Německa, kde ji seženete za cenu kolem 45 000Kč. Do aplikace se můžete zaregistrovat zde.

se-feature-side-by-side-rs68n8941sl-104786269

 

Související články

Dnes nejčtenější

.