Zavřít reklamu

Už nějakou dobu víme, že se Samsung chystá odhalit modelovou řadu Galaxy S10 na Galaxy Unpacked v San Franciscu 20. února. Avšak už před oficiálním představením víme o těchto telefonech téměř vše a jihokorejské společnosti toho moc nezbývá, čím by nás mohla překvapit.

 

Nyní prosakují na veřejnost další informace a to díky zdrojovému kódu ruské verze webu Samsung.com. Získáváme z něj zajímavé informace o promo akci, ale i datu spuštění prodejů. Podle tohoto zdrojového kódu to vypadá, že Samsung bude nabízet k předobjednaným Galaxy S10 ještě nepředstavená bezdrátová sluchátka Galaxy Buds. Tedy alespoň v Rusku. Z kódu, se také dozvídáme, že jihokorejská společnost uvolní své vlajkové lodě do volného prodeje 7. března, tedy o den dříve, než zmiňovaly předchozí úniky.

Samsung už v minulosti k předobjednávkám svých topmodelů nabízel zajímavé produkty, nicméně nabídka se v různých regionech velmi lišila. Není tedy zaručeno, že sluchátka Galaxy Buds budou zahrnuta ke Galaxy S10 na všech trzích. Každopádně vzhledem k tomu, že se u těchto sluchátek očekává cena okolo 3800 Kč, jednalo by se určitě o zajímavý dárek. Navíc jsme vás nedávno informovali, že Galaxy S10 zvládne Galaxy Buds bezdrátově nabíjet.

Galaxy Buds charging

Dnes nejčtenější

.