Zavřít reklamu

V posledních týdnech jsme se díky únikům informací dozvěděli prakticky vše o technických specifikacím chystaných vlajkových lodí Galaxy S10. Nyní vám přinášíme rendery barevných variací těchto prémiových zařízení.

Bílá a černá barva je pro vlajkové lodě Samsungu prakticky standard. Vypadá to však, že Galaxy S10, bude na výběr barev velmi bohatý. Již dříve jsme vás informovali například o tom, že nejlevnější verze – Galaxy S10e by měl být dostupný v „kanáří žluté„. Nyní se můžete v naší galerii podívat na další barvy, v kterých by měly být nastávající topmodely Samsungu k dispozici.

Poprvé vidíme červený Galaxy S10 (doslova cinabarotově červený). Tato barva by mohla být exkluzivně pouze pro Galaxy S10, stejně jako kanárčí žlutá pro nejlevnější Galaxy S10e. Soudě podle barvy, je velmi pravděpodobné, že tuto variantu uvidíme pouze v Asijských trzích, jako je například Čína nebo Jižní Korea, kde má červená kulturní význam.

Další barvou, která se nám nově ukazuje, je modrá. Ta, alespoň podle renderů vypadá velmi elegantně a vkusně. Ačkoliv na snímcích chybí Galaxy S10+, měly by se této barevné úpravy dočkat všechny modely Galaxy S10.

Je samozřejmě nutné počítat s tím, že modely Galaxy S10 nebudou k dispozici na všech trzích dostupné ve všech barvách. Nicméně Samsung v poslední době umožnil na více trzích výběr z různých velikostí úložiště svých telefonů, je tedy možné, že toto začne praktikovat také s výběrem barev. Nezbývá nám však, než počkat na oficiální vyjádření jihokorejského technologického giganta.

Jste prozatím spokojeni s výběrem barev nebo vám nějaká barva chybí? Dejte na vědět v komentářích pod článkem.

Galaxy s10 barvy-1520x794

 

Související články

Dnes nejčtenější

.