Zavřít reklamu

Internetový prohlížeč Samsung Internet překonal na Google Play významný milník – byl nainstalován více než miliardkrát. To je více, než dosáhly Opera a Firefox dohromady. Je to přitom jen 12 měsíců, co Samsung Internet překročil 500 milionů instalací.

Je však nutno zmínit, že k tomuto vysokému číslu značně dopomohlo, že internetový prohlížeč od Samsungu je předinstalován na všech Galaxy smartphonech. Každé toto nové zařízení se po aktivaci počítá jako jedna instalace. Vzhledem k tomu, že se telefony z řady Galaxy prodávají podstatně lépe, než přístroje jiných výrobců, je pravděpodobné, že Samsung zůstane v této oblasti na špici. Alespoň co se počtu instalací týká. Samozřejmě, pokud nepočítáme Google Chrome, který bude vždy napřed. Je velmi populární na smartphonech i počítačích a je také předinstalován na všech Android zařízeních.

Aplikace Samsung Internet je dostupná pro všechna zařízení s Androidem 5 Lollipop a vyšším. Je jedním z nejvybavenějších prohlížečů, co se týče různých vychytávek. Je to pravděpodobně nejspíše velká podpora různých rozšíření, jako je například Ad-Block nebo autorizace na webech pomocí čtečky duhovek, díky kterým se prohlížeč Samsungu těší velké oblibě.

Tato aplikace také dlouhodobě podává dobré výkony co se týče rychlosti procházení a stahování. Podle webu SamMobile dokonce lepší, než Chrome od Googlu. Samsung také aktivně přidává do svého prohlížeče nové funkce. Samsung Internet jich dostal mnohem více, než ostatní aplikace jihokorejské společnosti na Play Storu.

Jaký nejoblíbenější prohlížeč máte vy? Používáte Samsung Internet? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Samsung Internet Browser FB

Související články

Dnes nejčtenější

.