Zavřít reklamu

Představení nových vlajkových lodí Samsungu je na spadnutí. Těšit se můžeme na rovnou tři varianty Galaxy S10 – základní S10e, klasická S10 a největší S10+. Na povrch však vypluly také spekulace o speciální edici modelu S10+, která by mohla přijít s 12GB RAM a 1TB úložištěm.

Díky filipínskému webu Samsungu máme nyní k dispozici datum předobjednávek tohoto zařízení. Na stránce se můžeme dočíst, že limitovanou edici Galaxy S10+ bude možné předobjednat 15. března. Tedy téměř o měsíc později než ostatní varianty Galaxy S10.

Předchozí úniky také naznačují, že tato speciální verze vlajkové lodi by mohla disponovat keramickými zády. Pokud k tomu přidáme 12 GB RAM a 1TB úložiště, bude se s cenou kolem 40 000Kč jednat o vůbec nejdražší model Galaxy S10.

Galaxy S10e, S10 a S10+ bude možné předobjednat hned den po představení, tedy 21. února a na pulty obchodů se na některých trzích dostanou 8. března. Stejně tak datum uvedení speciální edice S10+ se může v různých regionech lišit. Na to, zda se dočká i Česká republika si budeme muset ještě počkat.

galaxy-s10-dual-camera fb

 

Související články

Dnes nejčtenější

.