Zavřít reklamu

Samsung spustil betatestování Androidu Pie s OneUI minulý měsíc. Od té doby vyšly už dvě verze systému pro tento model. Nyní, týden po tom, co vyšla třetí beta pro Galaxy S8, uvolňuje jihokorejská společnost třetí verzi také pro Galaxy Note 8.

Tato nová aktualizace přináší opravy několika chyb. K těm patří například nefungující čtečka otisků prstů při používání Samsung Pay, zaseknutí telefonu při kliknutí na poslední použité aplikace nebo automatické přehrávání hudby při zavření Samsung Music přes horní lištu.

Chyba, kvůli které se mizela ikona bezdotykových prikazu jakmile bylo odstraněno S Pen je nyni rovněž opravena. Opravena byla také rychlost odezvy Zabezpečené složky, aplikace fotoaparátu, která se ukončovala při změně poměru stran videa. Editor fotografií se nyní neukončuje, pokud snímek otočíme.

Třetí betaverze Androidu Pie by měla být nyní dostupná v Nastavení>Aktualizace softwaru pro všechny, kterým se podařilo zaregistrovat do beta programu. Finální verze Adroidu 9 pro Samsung Galaxy Note 8 můžeme očekávat nejdříve za několik týdnů.

Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější