Zavřít reklamu

Samsung představí Galaxy S10 20. února v San Franciscu, to je všeobecně známá věc. Z dřívějších úniků informací jsme se dozvěděli, že jihokorejská společnost spustí předobjednávky svých nových vlajkových lodí okamžitě po skončení Unpacked Eventu. Nyní to vypadá, že tomu bude jinak.

V Indonésii byl spatřen promo plakát k představení Galaxy S10, který nám o události odhaluje další informace. Stojí na něm „předobjednávky startují 22. února“. Možná pro vás může být matoucí, že na plakátu je uvedeno datum eventu 21. února. Může za to časový posun. Podívejte se na čas události – 2 hodiny ráno (místního času). To znamená, že v San Franciscu, kde se vše bude odehrávat, uvidíme na hodinkách 11:00 dopoledne, 20. února. Každopádně je jasné, že datum předobjednávek bude o den posunuto. U nás se tedy Galaxy S10 dočkáme 21. února.

Plakát také odkazuje na webovou stránku www.GalaxyLaunchPack.com. Na tomto webu nenajdeme nic, kromě odpočtu času, který zbývá do Galaxy Unpacked. Jedná se o Indonéskou stránku Samsungu, kde se mohou zákazníci zaregistrovat a dostat tak informace o smartphonech Galaxy S10 jakmile budou představeny.

Předobjednané telefony bychom u sebe měli mít už 8. března. Ve stejný den se nové vlajkové lodě objeví i na pultech obchodů.

Galaxy Unpacked 2019 2-1520x794

Dnes nejčtenější

.