Zavřít reklamu

Do představení nových vlajkových lodí Samsung Galaxy S10 zbývá sice ještě 15 dnů, ale už nyní je toho jen velmi málo, co by nás při prezentaci mohlo překvapit. Nově se navíc dozvídáme další podrobnosti o velikosti baterie a rozměrech samotného telefonu.

O rozměrech chystaných topmodelů jsme se toho moc nedozvěděli. Až do teď. Podle posledního úniku, který srovnává loňský Galaxy S9+ a zatím nepředstavený Galaxy S10+, si můžeme udělat obrázek o tloušťce zařízení. Jak je vidět na snímku, Galaxy S10+ je se svými 7,8mm tenčí než 8,5 milimetrový Galaxy S9+. Pro srovnání zde máme také telefon Find X, který s tloušťkou 9,4mm nemá proti Galaxy S10+ šanci.

Známý „leaker“ Ice Universe, také uvádí informaci, která nekoresponduje s předchozími úniky. Řeč je o baterii chystaného smartphonu. V průběhu několika týdnů jsme se dozvěděli, že Samsung Galaxy S10+ bude vybaven 4000mAh. Nyní však „leaker“ tvrdí, že velikost baterie bude o 100mAh větší. Kde je pravda uvidíme. Každopádně je pozoruhodné, jak jihokorejská společnost dokázala zvýšit kapacitu baterie a zároveň snížit tloušťku Galaxy S10 i přes to, že zde bude navíc trojitý fotoaparát, až 12GB RAM nebo 1TB úložiště. Velikost baterie loňské vlajkové lodě Samsungu je pouhých 3500mAh, přitom je o 0,7mm tlustší.

Světlo světa také spatřila informace, že všechny modely Galaxy S10 budou podporovat nový standard bezdrátového internetu Wi-Fi 6 neboli 802.11ax. Wi-Fi 6 přinese vyšší rychlost, bezpečnost a zároveň nižší dopad na spotřebu energie. Zatím však není důvod jásat, abychom mohli využívat tuto novinku, je potřeba připojit se k internetu prostřednictvím routeru, který Wi-Fi 6 podporuje a těch je žalostně málo. Do budoucnosti se však jedná o zajímavou vychytávku.

S blížící se datem představení nových vlajkových lodí Samsungu budou úniky informací stále přibývat. My vám je budeme pravidelně přinášet, proto sledujte náš web.

Galaxy s10+ vs Galaxy s9+-1520x794

 

Související články

Dnes nejčtenější

.