Zavřít reklamu

Nedávno jsme vás informovali, že Samsung chystá nástupce současných hodinek Gear Sport. Jméno by se mělo změnit na Galaxy Sport. Nový render, který dnes unikl nám odhaluje světlou variantu hodinek.

Samsung přivedl své chytré hodinky do rodiny Galaxy představením Galaxy Watch. Do té doby jihokorejská společnost používala název „Gear“.

Nově uniklý render se v podstatě neliší od toho, který jsme vám již přinesli. Jediným rozdílem je barva hodinek. Nyní se nám ukazuje světlé provedení. Jak můžeme vidět, hodinky již nemají typické provedení otočné lunety, jak jsme byli zvyklí u předchozích modelů. Je snad možné, že Samsung po dlouhé době vynechá tento dnes už ikonický ovládací prvek?

Galaxy Sport budou mít 4GB vnitřní paměti a poběží na operačním systému Tizen, vyvinutém samotným Samsungem. K dispozici bude samozřejmě výběr nejrůznějších fitness funkcí, monitor spánku, sledování tepu, GPS nebo platby přes NFC.

Podle úniků by nové nositelné zařízení nemělo podporovat LTE sítě, ale necháme se překvapit. Samsung nám zatím neposkytl žádné indicie, kdy Galaxy Sport představí. Vzhledem ale k tomu, že zařízení již získalo FCC certifikaci, je možné, že se hodinek dočkáme společně s Galaxy S10 20. února nebo o týden později na světovém trhu mobilních telefonů 2019.

Samsung Galaxy Sport white

 

Dnes nejčtenější

.