Zavřít reklamu

Samsung se, stejně jako spousta výrobců smartphonů, snaží přijít na způsob, jak vytvořit telefon s displejem opravdu přes celou přední plochu. Trendem poslední doby jsou různé výsuvné mechanismy a vypadá to, že ani jihokorejský gigant nechce v tomto ohledu být pozadu.

Podle posledního úniku, bude smartphonem, který dostane výsuvný selfie fotoaparát, právě Samsung Galaxy A90. Tato informace přichází od známého „leakera“ Ice Universe, který se málokdy plete. Různé výsuvné mechanismy jsme mohli v posledních měsících vidět u konkurenčních výrobců, jako jsou Vivo nebo Oppo. Zatímco Vivo udělalo výsuvnou pouze selfie kameru, Oppo u modelu Find X použilo výsuvnou celou horní sekci. Vysune se tedy vždy při focení předním i zadním fotoaparátem a odemykání obličejem.

Není zatím jasné, jaká je životnost těchto mechanismů, to ale není pro Samsung žádná překážka. Pokud se tento únik ukáže jako pravdivý, potvrdí tak jihokorejci svá dřívější slova, že se nové technologie budou nejprve objevovat u telefonů střední třídy.

Samsung Galaxy A90 by měla jihokorejská společnost představit později tento rok. Těšit se můžeme na 6,41″ Nový Infinity Displej bez jakýchkoliv výřezů nebo otvorů, 128 GB úložiště, uživatelské prostředí OneUI nebo optickou čtečku prstů v displeji. Tento smartphone by mohl pohánět Snapdragon 710 a k dispozici pravděpodobně bude mít 6 nebo 8 gigabytů operační paměti. Na zádech telefonu najdeme nejspíš duální nebo trojitý fotoaparát.

Samsung Galaxy A90 se bude prodávat ve stříbrné, zlaté a černé barvě. Detaily o cenách ani dostupnost na jednotlivých trzích zatím nejsou známé.

Samsung Galaxy A90 3

Související články

Dnes nejčtenější

.