Zavřít reklamu

Federální komise pro komunikaci (FCC) schválila všechny modely Galaxy S10 méně než měsíc před jejich oficiálním představením. Samsung odhalí své vlajkové lodě pro tento rok 20. února na Galaxy Unpacked eventu v San Franciscu. To je jen pár dnů před světovým kongresem mobilních telefonů v Barceloně.

Modely, které dostaly certifikaci, nesou označení SM-G970U, SM-G973U a SM-G975U. To odpovídá Galaxy S10E, Galaxy S10 a Galaxy S10+. Certifikace u FCC potvrzuje, že všechny modely budou podporovat LTE sítě,  Bluetooth LowEnergy, NFC, mobilní platby a Wi-Fi 6.K dispozici bude také 5G varianta Galaxy S10, která bude nabízena pouze na vybraných trzích. Tento model nebude k mání společně s ostatními Galaxy S10, ale až později tento rok.

V příloze certifikace najdeme dokument nesoucí název Bezdrátový přenos energie s informací, že Galaxy S10 může přijímat nebo přenášet elektrickou energii skrz magnetickou indukci nebo magnetickou rezonanci.  Už dříve jsme vás informovali, že Galaxy S10 bude disponovat funkcí rezervního nabíjení. Tato vychytávka umožní uživatelům bezdrátové nabíjet ostatní zařízení.

O specifikacích nadcházejících i designu vlakových lodích Samsungu už víme v podstatě vše. Čím nás však jihokorejská tě technologická společnost může 20. února ohromit, je skládací telefon Galaxy F.

Galaxy-s10-official-2

Související články

Dnes nejčtenější

.