Zavřít reklamu

Představení Galaxy Buds, nástupce loňských sluchátek Gear IconX, se pomalu ale jistě blíží. Zmíněné příslušenství totiž nedávno získalo certifikaci od Bluetooth SIG a nyní obdrželo ve Spojených státech i certifikát FCC.

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds si pravděpodobně odbudou premiéru na Galaxy Unpacked 20. února v San Franciscu. Na stejné události se světu představí také nový Galaxy S10 a s velkou pravděpodobností také skládací smartphone Samsungu.

Galaxy Buds budou k dispozici v černé, bílé a žluté variantě a přijdou s podporou Bluetooth 5.0. Sluchátka také nabídnout 8 GB vnitřní paměti. To je nejvíce že všech nositelných zařízení, které Samsung prozatím uvedl.

Jak jsme již zmiňovali, jihokorejský gigant představí sluchátka společně s Galaxy S10. Kromě sluchátek si však má Samsung v plánu představit také další nositelná zařízení, která již získala potřebné certifikace. K nim patří například sportovní náramek Galaxy Fit. Nyní můžeme už jen čekat, kolika produkty nás Samsung už za méně než měsíc překvapí.

Samsung Gear IconX 2 FB

Dnes nejčtenější

.