Zavřít reklamu

Galaxy S10 bude výroční desátou vlajkovou lodí jihokorejské společnosti a fanoušci mají od tohoto zařízení velká očekávání. Jejich naplnění je však, podle informací z úniků, na dobré cestě. Sám ředitel mobilní divize Samsung Dj Koh věří, že Galaxy S10 splní očekávání zákazníků.

Komentář šéfa jihokorojeského giganta přichází méně než měsíc před představením Galaxy S10. Společnost již oficiálně oznámila, že příští vlajkové lodě odhalí 20. února v San Franciscu. Je tady také velká šance, že Samsung na události odhalí i dlouho očekávaný skládací smartphone.

Dj Koh v rozhovoru pro The Investor, řekl: „Udělám všechno proto, abych splnil očekávání zákazníků, kteří čekají na naše produkty“. Koh také povede 20. února celý Galaxy Unpacked event.

Galaxy S10 bude mít mnoha prvenství. Bude to první vlajková loď s Infinity-O displejem, první telefon s podporou 5G sítí a pravděpodobně také první model s 12GB RAM. Galaxy S10 také bude první, který dostane od Samsungu peněženku na kryptoměny.

Společnost zatím nepotvrdila, že společně s Galaxy S10 odhalí světu i ohebný smartphone. Dostali jsme však už několik náznaků, že by se tak mohlo stát. Podle výkonného ředitele, Samsung představí telefon v první polovině roku 2019.

Dj Koh vede mobilní divizi Samsungu a Galaxy Unpacked eventy už od roku 2016. V poslední době se však objevili spekulace, že by na této pozici mohl skončit. Důvěra jihokorejského konglomerátu ve schopnosti Koha vyvést Samsung z problémových vod totiž poslední dobou skomírá. Na to, zda se mu to společně se skládacím smartphonem a Galaxy S10 povede, si budeme muset ještě chvíli počkat.

Galaxy S10 hole display concept FB

Související články

Dnes nejčtenější

.