Zavřít reklamu

Podle posledního úniku to vypadá, že Samsung Galaxy S10 bude mít bezdrátové reverzní nabíjení. S touto funkcí jsme se mohli už minulý rok setkat u konkurenčního Huawei Mate 20 Pro, který je schopen bezdrátové nabíjet další telefony.

Poté, co světlo světla spatřila níže uvedená fotka, která pochází nejspíše z demo stánku, které budou připraveny Samsungem pro veřejnost k vyzkoušení nových vlakových lodí, rozpoutala se smršť spekulací. Snímek se objevil v korejské verzi aplikace Samsung Members a ukazuje nám jakýsi ovladač, kde si pomocí tlačítek můžeme zvolit, o které funkci se chcete dozvědět více informací.

 

Podle serveru GSMArena text úplně nahoře ovladače hlásá „stiskněte tlačítko a seznamte se s novými funkcemi“. Dále zde najdeme tlačítko S10, takže je jasné, o který produkt se jedná. Následují další tlačítka se symbolem displeje a otiskem prstu. Obrázek otisků zde nemůže být přítomen z jiného důvodu, než aby si zákazníci vyzkoušeli čtečku v displeji. Také vidíme tlačítko se třemi fotoaparáty, což nám napovídá o trojitém zadním fotoaparátu, kterým by měl Galaxy S10 disponovat. A konečně se dostáváme k poslednímu tlačítku se symbolem baterie, od které ukazuje šipka ven. Věří se, že toto vyobrazení znamená právě reverzní nabíjení.

Vypadá to, že si Samsung začíná uvědomovat hrozící nebezpečí ze strany Huawei a proto nechce svým zákazníkům poskytnout jedinou záminku k přechodu ke konkurenci  a implementuje tuto technologii do nadcházející vlajkové lodi. I přes to, že se nejedná o kdo ví jak užitečnou funkci, budete moci přinejmenším ohromit své přátele. Rychlost nabíjení tímto způsobem je totiž velmi pomalá. Uvidíme však 20. února na Galaxy Unpacked, čím nám Samsung překvapí.

mate-20-pro-1520x794
mate-20-pro-1520x794

Související články

Dnes nejčtenější

.