Zavřít reklamu

Jsme nyní právě méně než měsíc od velkého odhalení výročních modelů Galaxy S10, takže úniků stále přibývá. Nedávno jsme vás informovali o uniklých renderech, dnes zde však máme reálnou fotografii Galaxy s10+.

Na první pohled nám obrázek nepřináší nic nového. Znovu vidíme Infinity-O displej s duálním předním fotoaparátem v pravém horním rohu. Můžeme si však všimnout, že je telefon ve stejném obalu, který byl zachycen již v dřívějším úniku. Je tedy jasné, že se jedná o prototyp, který je testován „venku“ pravděpodobně některým zaměstnancem Samsungu.

Fotografii zveřejnil známý „leaker“ Ice universe, neuvedl však zdroj. Nevíme tedy odkud snímek pochází ani jestli je vůbec pravý. Je také možné, že se jedná o jeden z mnoha různých prototypů Galaxy S10, který se nebude shodovat s finálním produktem. Podle nových informací si totiž Samsung nechal patentovat „sekundární malý displej“. Tím by se jihokorejská společnost mohla zbavit „otvoru“ v displeji. Tento druhý minidisplej by mohl zobrazovat různé ikony při používání například senzoru tepu a podobně. V případě, že uživatel spustí selfie fotoaparát, se sekundární displej „zprůhlední“ a umožní skrz něj prostupovat světlo.

Kdyby Samsung implementoval tuto technologii již do letošních Galaxy S10 bylo by to rozhodně skvělé, aby však mohl být displej opravdu přes celou přední plochu telefonu, musel by se jihokorejský technologický gigant ještě vypořádat se senzory které stále ještě najdeme na čelní straně.  Je však možné, že se s touto vychytávkou setkáme až v některém pozdějším telefonu a nebo se jí nedočkáme vůbec.

Kde je pravda zjistíme už 20. února, kdy nám Samsung odhalí podobu svých vlajkových lodí pro rok 2019. Budeme u toho, sledujte pravidelně náš web.

galaxy s10+ leak

Související články

Dnes nejčtenější

.