Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytrá žárovka je ten nejsnazší a nejlevnější způsob, jak si vyzkoušet výhody chytré domácnosti. Jednou z těch nejzajímavějších a cenově nejdostupnějších je žárovka YEELIGHT, ke které není potřeba žádný hub, nabízí široké možnosti nastavení a navíc je nyní k sehnání ve slevě v přepočtu jen za 450 korun.

Žárovku Yeelight stačí jednoduše spárovat přes Wi-Fi se svým smartphonem a poté ji již můžete například z postele ovládat přímo z telefonu, konkrétně skrze aplikaci Yeelight APP. Není tak potřeba žádný hub, žárovka se jen připojí na domácí bezdrátovou síť. Můžete si měnit barvu podsvícení v místnosti dle vaší nálady – na výběr je 16 milionů barevných odstínů ze spektra RGBW a kromě toho lze určovat i teplotu světla od 1700 do 6500 K.

Při běžném používání vydrží žárovka Yeelight až 11 let, konkrétně okolo 25 000 hodin. Zároveň disponuje paticí E27, tedy klasickým závitem, který sedí do každého světla. Výhodou je i podpora chytrých asistentů Amazon Alexa a Google Assistant, díky kterým můžete žárovku ovládat hlasovými povely. Samozřejmostí je také úspora energie, kdy je žárovka až o 83 % úspornější ve srovnání s klasickou 60W žárovkou, přičemž ale Yeelight má stejný výkon.

Pokud necháte zvolený český sklad Fast-23, pak nebudete muset platit daň ani clo. Poštovné skrze Expedited Shipping vyjde jen na 4 Kč a zboží vám dorazí domů do 1-2 pracovních dnů.

Xiaomi Yeelight FB

Související články

Dnes nejčtenější

.