Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi fanoušky tabletů z dílny jihokorejského giganta, máme pro vás skvělou zprávu. Podle dostupných informací bychom se totiž měli již brzy dočkat hned dvou nových tabletů, které by měly zaujmout především svou cenou. 

Již před Vánoci jsme vás informovali o tom, že Samsung připravuje tablet pro středně náročné uživatele, který by měl nabídnout příjemný kompromis mezi výkonem a cenou. Dnes se pak ve světě objevily zprávy o pracích na dalším tabletu, který bude cílit především na nenáročné uživatele. Ten nese označení SM-T515 a podle uniklého benchmarku má jen 2 GB RAM, což jen potvrzuje, že se bude jednat o zařízení pro skutečně nenáročné uživatele. 

Samsung-tablet-benchmark-score

Přestože se bude zřejmě jednat o velmi levný tablet, jeho majitelé si v něm alespoň dle benchmarku užijí nejnovější systém Android 9 Pie, který se začíná pomalu rozšiřovat i na jeho smartphony. Potěšit by mohly i celkové rozměry. Samsung totiž údajně zvolí buď 7” nebo 10,5”, takže se bude dát o tabletu stále hovořit jako o poměrně kompaktním. Kdy nám jej však Jihokorejci ukáží je ve hvězdách. Dojít by k tomu ale teoreticky mohlo už na Mobile World Congress, které startuje za měsíc. 

Galaxy Tab S3 tablet FB

Související články

Dnes nejčtenější

.