Zavřít reklamu

S blížícím se datem představení vlajkových lodí společnosti Samsung se zvyšuje i počet úniků informací o těchto telefonech. Tentokrát jsme se dočkali dalšího renderu, na kterém se nám ukazuje řada Galaxy S v průhledných obalech.

Na obrázku se nám potvrzují už dříve zjištěné informace, tedy minimálně tři varianty „esdesítek“. První model označovaný jako S10E s plochým 5,8″ displejem bez zakřivení a dvojicí zadních fotoaparátů. Větší vykrojení na místě tlačítka zapínání nám také napovídá, že čtečka otisků prstů bude přesunuta na bok telefonu. Podle tohoto renderu to také vypadá, že „očesané“ verze nenajdeme snímač tepové frekvence v takové formě, jak jsme tomu již zvyklí u vlajkových modelů Samsungu.

Únik nám dále ukazuje, že zbylé dvě varianty, tedy S10 s 6,1palcovým displejem a S10+ s velikostí displeje 6,4 palce, budou mít na zádech tři fotoaparáty, přičemž u největší verze příští vlajkové lodi se dočkáme i duálního selfie fotoaparátu na přední straně. Nelze také přehlédnou, že Samsung se rozhodl použít u řady Galaxy S pro tento rok tzv. Infinity-O displej. Tedy místo klasického výřezu, který známe od konkurenčních výrobců, zde nalezneme pouze otvor pro selfie fotoaparát. A když už jsme u otvorů, vypadá to, že v současné době tolik diskutovaný 3,5 mm jack, zůstane jihokorejskou společností letos zachován.

Bohužel se nedozvídáme žádné podrobnosti o čtvrtém modelu Galaxy S10, označovaném jako S10X, který by měl mít obrovský 6,7″ displej, 5000mAh baterii a měl by podporovat superrychlé 5G sítě. Je však nejspíš jen otázkou času, než světlo světa spatří také úniky tohoto modelu.

Samsung již potvrdil, že své novinky z řady S odhalí 20. února v San Franciscu. Do prodeje by měly telefony jít hned v březnu. Všechny novinky pro vás bedlivě hlídáme, sledujte tedy náš web a budete stále v obraze.

Samsung Galaxy S10e S10 Plus S10 render

Dnes nejčtenější

.