Zavřít reklamu

Konec je všem spekulacím ohledně data představení ohebného smartphonu z dílny Samsungu. Jihokorejský gigant totiž svými novými reklamními billboardy de facto potvrdil, že k jeho odhalení dojde po boku řady Galaxy S10, tedy konkrétně 20. února. 

Už samotná nedávno zaslaná pozvánka Samsungu na představení modelů Galaxy S10 svou grafikou mírně naznačovala, že bychom se mohli v tento den dočkat i ohebného smartphonu. Jelikož však nebyla tato skutečnost ničím podložená, nahlas se jí nikdo vyslovit neodvážil. Když však nyní Samsung po Paříži vyvěsil billboardy s hesly “Budoucnost se rozvine” a “20. února”, není již prakticky nutné nad termínem představení pochybovat. 

Nápisy jsou sice korejsky, přeložit je však problém není: 

Billboardy toho sice o novince více neprozrazují, nicméně z posledních týdnů již víme, že bychom se měli dočkat například trojitého fotoaparátu, menšího displeje na zádech telefonu či velmi slušné výdrže díky velké baterii. Co se pak týče ceny, ta by se měla pohybovat skutečně ve vysokých patrech. Spekuluje se dokonce o zhruba 1500 dolarech. Pokud byste však byli tuto částku i tak ochotni investovat, pro telefon se nejspíš budete muset zastavit v Koreji či USA. Samsung totiž údajně počítá jen s prodejem na vybraných trzích a i tam bude novinka kusově omezená. 

flex

Dnes nejčtenější

.