Zavřít reklamu

Nemůžete se dočkat představení nových vlajkových lodí z dílny Samsungu? Pak si v kalendáři zakroužkujte datum 20. února. Přesně v tento den totiž Jihokorejci v San Franciscu představí světu na své akci Unpacked nové modely z řady Galaxy S10 a možná i finální verzi skládacího smartphonu Galaxy F. 

Poměrně zajímavé je, že ve videopozvánce, kterou Samsung umístil i na svůj Twitter, figurují hojně jen čtyři barvy – černá, bílá, modrá a fialová. Je tedy možné, že se nám snaží Jihokororejci takto naznačit, do jakých kabátků se nový Galaxy S10 obleče. Jelikož jsme navíc o použití těchto odstínů slyšeli i v minulých měsících, je jejich příchod čím dál pravděpodobnější. 

Představení řady Galaxy S10 bude sice velmi zajímavé, celý svět však bude upírat zrak spíše k ohebnému Galaxy F, který by se měl na akci též ukázat. Kolem tohoto modelu totiž i nadále panuje spousta nejasností, které by se měly 20. února konečně rozplynout. 

Samsung bude celou keynote samozřejmě streamovat na internetu, takže si budeme moci představení novinek vychutnat i z pohodlí domova. Na našem webu vám o nich samozřejmě přineseme rozsáhlé články, abyste o nich věděli vše důležité. 

Galaxy S10 hole display concept FB

Související články

Dnes nejčtenější

.