Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Drony se v posledních letech staly tak populární, že si je pořizují nejenom profesionálové, ale i běžní uživatelé. Pokud i vy byste si rádi pořídili dron, ale nechcete za něj hned na začátek utratit zbytečně velkou částku, máme pro vás tip na jeden zajímavý kousek. Před pár dny se totiž na Gearbestu dostal do prodeje nový dron VISUO XS816 od TIANQU, který navíc nyní můžete po omezenou dobu zakoupit s výraznou slevou

Navzdory nízké ceně se může TIANQU XS816 pochlubit skvělými funkcemi a především skvělou délkou letu, která může dosáhnout až dvaceti minut. Je vybaven duálními 2MP + 0.3MP kamerami s možností přenosu videa v reálném čase. Kamera má nastavitelný úhel, dron nabízí také možnost ovládání gesty, stejně jako různé režimy letu pro každou příležitost. Dokáže se otočit o 360° stiskem jediného tlačítka, ovládat ho můžete za pomoci speciální aplikace ve vašem smartphonu, ale také dálkovým ovladačem. Právě vzhledem k ceně a výbavě představuje ideální kousek pro začátečníky.

Jak konkrétně fungují jednotlivá gesta a jak vypadá záběr z kamery dronu se můžete podívat v tomto videu. Dozvíte se zde také, jak TIANQU XS816 reaguje během letu a jak jej lze ovládat skrze smartphone. Kromě samotného dronu najdete v balení ovladač spolu s úchytem pro telefon, dvojici baterií (jedna náhradní), 4x náhradní vrtuly, 4x chránič vrtulí a 1x šroubovák.

Skrze Registered Air Mail a Priority Line je doprava do České republiky zcela zdarma a zboží vám dorazí do 15-28 pracovních dnů. Při přepravě byste neměli platit daň ani clo.

TIANQU VISUO XS816 dron
TIANQU VISUO XS816 dron

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.