Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Objem dat, který si s sebou potřebujeme nosit, se s postupem let zvyšuje, a „flashky“ s kapacitou 2GB jsou dnes již prakticky k ničemu. Web TomTop si pro své zákazníky připravil USB flash disk Kodak s kapacitou 256GB a flash disk Netac s kapacitou 64GB.

USB flash disk Kodak nabízí vysokou rychlost čtení (až 120 MB/s) i zápisu a pyšní se stylovým designem a vysokou odolností. Díky drobným rozměrům, činícím pouhých 57 milimetrů, se vám disk vejde i do té nejmenší kapsy, a je kompatibilní s drtivou většinou současných zařízení – od počítačů přes chytré televizory až po autorádia. Díky čipu Toshiba/Samsung s pokročilou technologií budou navíc vaše data v disku uchována s maximálním bezpečím. Disk je kompatibilní s Macem i PC.

USB Flash disk Kodak zakoupíte na webu TomTop za 795 korun. Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní.

USB flash disk Netac U353 vyniká především svou vysokou odolností. Je vyroben z opravdu silné slitiny zinku a odolá nejen nárazům, ale také prachu či tlaku. Rozhraní USB 3.0 zajistí rychlý přenos dat, vestavěné šifrování se zase postará o jejich stoprocentní zabezpečení.

USB flash disk Netac U353 s kapacitou 64 GB zakoupíte na webu TomTop za 213 korun. Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní.

Netac fb

Související články

Dnes nejčtenější

.