Zavřít reklamu

Nejeden fanoušek jihokorejského Samsungu napjatě vyhlíží oznámení data představení vlajkových lodí této společnosti pro letošní rok. K tomu se totiž Samsung uchyluje v posledních letech vždy na začátku nového roku a dá se předpokládat, že ani letošek nebude výjimkou.

Představení novinek by mohlo být svým způsobem docela nudné. Nikoliv však proto, že by nové Galaxy S10 nebyly dost dobré, ale zkrátka proto, že o nich již pěkných pár měsíců slýcháme poměrně detailní informace, které nám dávají skvělý přehled o tom, s čím na nás novinka vyrukuje. Víme tak například to, že všechny modely řady Galaxy S10 dorazí s otvorem ve fotoaparátu a displejem téměř bez rámečků. Krom toho je již víceméně jasno i v počtu fotoaparátů na zádech či materiálech, ze kterých budou nové smartphony vyrobeny. Díky těmto únikům jsou tak mnozí designéři schopni vytvořit velmi přesné koncepty, díky kterým si můžeme udělat perfektní obrázek o tom, pak budou modely Galaxy S10 vypadat. A právě jedny z nejpovedenějších si můžete prohlédnout v galerii pod tímto odstavcem. 

Koncepty, které má na svědomí dbsdesigning, zachycují jak menší Galaxy S10 s duálním fotoaparátem, tak i větší Galaxy S10+ hned se čtyřmi fotoaparáty na zádech. Za povšimnutí stojí i zachování 3,5mm jack konektoru na spodní straně telefonu, či absence jakékoliv čtečky otisků prstů. Ta by měla být nově integrovaná přímo pod displej. 

Snad se tedy Samsung za pár týdnů vytasí skutečně s tímto designem. Pokud by tomu tak bylo, rozhodně bychom se nezlobili. Prakticky ničím nerušený displej v elegantním těle se totiž zkrátka nosí. 

59d1ef74486403.5c31a82ed3ffa

Dnes nejčtenější

.