Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Bright Night: Samsung Galaxy S10 by měl nabídnout funkci pro noční focení

Google na konci minulého roku představil vskutku zajímavou funkci pro focení za zhoršených světelných podmínek zvanou Night Sight. Nejedná se sice o první takovou funkci na trhu, ale je při nejmenším nejpoužitelnější a nejznámější. V této chvíli se zdá, že Samsung pracuje na své zcela vlastní verzi zvané Bright Night.

Night Sight je funkce vytvořená Googlem a používaná na telefonech Pixel, která sklidila velmi dobré hodnocení od uživatelů. Umožňuje pořizovat velmi kvalitní snímky i za zhoršených světelných podmínek. Vše řídí inteligentní software spolupracující s čočkou fotoaparátu, který vyhodnocuje světelnost na snímku a upravuje ji pro oku lahodící výsledek.

Samsung sice každoročně pracuje na zlepšení světelnosti jejich čoček a je bez pochyb na velmi dobré cestě, na Night Shift ale ještě ztrácí.

Zmínka o Bright Night byla nalezena ve zdrojovém kódu Beta verze Android Pie pro Samsung. Zatím není známé, jak bude vypadat uživatelské rozhraní a zda Samsung k funkci přidá něco svého, nebo jestli si jen předělá již existující verzi od společnosti Google. Ze zdrojového kódu je ale patrné, že telefon pořídí více snímků najednou a následně je spojí do jednoho ostřejšího.

Pokud zastáváte názor, že nejlepší fotoaparát je ten, co nosíme u sebe a rádi fotografujete na svůj telefon, určitě si nenechte ujít představení nového Samsungu Galaxy S10 které by se mělo konat na přelomu února a března 2019.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články