Zavřít reklamu

Rakuten Viber prohlubuje spolupráci s GAMEE

|
Kategorie:Vše
Diskuze

Rakuten Viber, jedna z předních komunikačních aplikací na světě, a GAMEE, platforma určená pro snadnou integraci a sdílení her v rámci různých sociálních prostředí, oznámili nový krok ve vzájemné spolupráci, která již byla zahájena počátkem tohoto roku. GAMEE spouští zábavnou vánoční sadu samolepek s vlastními postavami křečků, které jsou k mání na chatu Viber v češtině i ve slovenštině. Každému, kdo si balíček se samolepkami stáhne, bude automaticky předplacen chatbot GAMEE se speciálními vánočními hrami lokalizovanými do češtiny a slovenštiny.

Nová spolupráce, která zahrnuje balíček se samolepkami a chatbota GAMEE na Viberu, je dalším krokem v partnerství s Rakuten Viber. V březnu spustila společnost GAMEE své první herní rozšíření chatu obsahující 84 her hratelných přímo v chatovacím prostředí aplikace Viber. Toto rozšíření chatu od GAMEE umožňuje uživatelům Viber začlenit hry GAMEE přímo do svých konverzací a interakcí s přáteli a rozšiřovat dosah těchto her na další uživatele po celém světě. GAMEE má v současné době na Viberu téměř 3 miliony fanoušků z celého světa. “Počet našich fanoušků na Viberu v posledních měsících výrazně narostl a nám dělá velkou radost vidět, jak aktivní jsou její členové každý den aktivní. U každého postu, který sdílíme, vidíme tisíce organických interakcí. V současné době je to pro nás sociální síť s největším zapojením našich fanoušků,” uvedla Božena Rezab, GAMEE CEO.

„Rádi spolupracujeme s inovativními společnostmi, jako je GAMEE. Tato spolupráce nám umožňuje přinášet fenomén sociálního hraní našim fanouškům a dát jim něco, o čem si mohou společně povídat, sdílet mezi sebou a také si to pořádně užít,” říká Daniela Ivanová, manažerka Viber Partnership v regionu CEE. “Naše speciální vánoční kampaň má za cíl přivést svátečního ducha letošního roku do každého českého smartphonu. Naším dárkem komunitě je interaktivní herní zážitek, který zahřeje vaše srdce (a prsty) formou speciálních vánočních her s rozmanitými výzvami.“

Viber je výkonný komunikační nástroj, který nabízí mnoho příležitostí pro B2B a B2C komunikaci. Mezi nimi nechybí stále populární samolepky, chatboti a komunity. Díky komunitám se společnost Viber stala první aplikací pro zasílání zpráv, která nabízí prostor pro chat, kde si až 1 miliarda uživatelů může vyměnit zprávy a veškerou formu obsahu. Chatboti jsou nový a rychlý způsob komunikace, který má současně zábavnou i praktickou funkci. Jedná se o počítačové programy, které nejčastěji využívají přední světové značky a organizace ke komunikaci s veřejností. Jejich cílem je usnadnit lidem život tím, že s nimi vedou zjednodušenou komunikaci, během které jim poskytují informace a odpovědi na otázky pouze jedním kliknutím. Jakožto nový způsob komunikace s uživateli a možnými spotřebiteli jsou chatboti schopni komunikovat s lidmi na osobní úrovni, takže zároveň fungují jako důležitý spojující prvek mezi značkou a spotřebiteli i na mentální úrovni.

Jako průkopník v mobilním herním průmyslu byl GAMEE stvořen proto, aby umožnil a povzbudil hráče z celého světa podílet malou měrou na budování a udržování celé herní komunity. S více než 2 miliardami zaznamenaných spuštění her je zřejmé, že přístup GAMEE k sociálnímu hraní napříč platformami hraje do noty mobilním uživatelům. Spolu se zpřístupněním svých her v různých sociálních prostředích, tedy nejen ve vlastní aplikaci, GAMEE přináší nevtíravé herní možnosti, které dovolují hráčům účastnit se a soutěžit ve hrách v prostředí mobilních zařízení, kde stejně už tráví většinu svého času.

Těší nás, že budeme dále rozvíjet své partnerství s platformou Viber a také přiblížíme výsledky této spolupráce našim českým a slovenským hráčům,” říká Bozena Rezab, výkonná ředitelka společnosti GAMEE. “Jsme přesvědčeni, že uživatelé si budou naše samolepky a chatbota v místním jazyce opravdu užívat,” dodává.

  • Samolepky si můžete stáhnout zde.
  • Připojit se k chatbotu zde.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články

Chystá Samsung revoluci? Do roku 2020 chce mít ve všech svých produktech AI a internet
Bixby FB
Bixby 2.0 přichází. Vylepšená asistentka bude výrazně rychlejší než první verze
android_tab_cz
PhoneMaps: Cyklo/turistická aplikace s cyklo/turistickými mapami téměř celé Evropy
samsung_apple_FB
Nekonečná bitva mezi Samsungem a Applem pokračuje. Obě společnosti dnes stanou před soudem
Samsung-money
Samsung si mne ruce. Zisky za první čtvrtletí překonaly všechna očekávání
Samsung Community FB
Samsung v Česku spustil vlastní fórum, kde můžete řešit problémy a podělit se o své zkušenosti
Samsung SSD T5 FB
Samsung vám nyní při zakoupení jeho SSD disku daruje jednu z neočekávanějších her tohoto roku
iPhone-X-design-fb
OLED displeje již nejsou zlatý důl. Apple za ně chce letos Samsungu zaplatit méně
PAE0145R-1-725c-XwVi
Vyberte si z trojice sluchátek pro maximální zážitek z hudby
Samsung logos FB
Samsung podle svých odhadů překonal zisk z loňského roku o více než polovinu
Samsung-3D-Cinema-FB
Samsung představil kino nové generace. Sídlí ve Švýcarsku a jde o první kinosál na světě s obrazovkou 3D Cinema LED
samsung-fb
První čtvrtletí tohoto roku bude pro Samsung úspěšné. Zisky se meziročně zvýší o více než 50 %
Lee Jae Samsung
Z vězení zpět rovnou na trůn. Dědic Samsungu se po loňském skandálu vrací do vedení společnosti
maxresdefault
YouTuber exkluzivně odhalil doposud nepředstavený Samsung Bixby Speaker!
Samsung zanedbává aktualizace pro své starší telefony. V Nizozemsku ho za to ženou před soud
Processed with VSCO with a6 preset
Osmijádrový chytrý telefon s armádní odolností, rychlým dobíjením a 20Mpx fotoaparátem
zlatan-samsung-720×511
Samsung má dalšího slavného ambasadora. Stal se jím švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovič
Samsung Galaxy S9 packaging FB
Samsung Galaxy S9 jen tak nerozbijete. Podle nového testu je o něco odolnější než jeho loňský bratříček