Zavřít reklamu

PDFelement už jsme na našem magazínu jednou měli. V dnešní recenzi se však podíváme na program PDFelement Express, který vznikl pod křídly společnosti Wondershare. Jak už název napovídá, tak pomocí PDFelement Express můžete velice jednoduše pracovat s PDF soubory. Pokud vám denně projde „mezi prsty“ nespočet PDF souborů, tak je PDFelement Express přesně to, co hledáte, jelikož právě tento program dokáže zvýšit efektivitu práce, a to hned o několik úrovní. Možná se ptáte, jaký je vlastně rozdíl mezi klasickým PDFelement a PDFelement Express – odpověď je jednoduchá. PDFelement Express je jakousi odlehčenou verzí, která je však o mnoho rychlejší a intuitivnější. Společně s recenzí si pro čtenáře PDFelement připravil speciální akci v podobě adventního kalendáře, ve které máte každý den 100% šanci něco vyhrát.

Editování PDF souborů

Abyste mohli jednoduše upravovat PDF soubory, tak vám stačí pouze PDFelement Express a soubor, který chcete upravit. Vše, co stačí udělat je, abyste spustili program, importovali PDF soubor a začali upravovat. PDFelement Express nabízí opravdu širokou škálu různých nástrojů, které slouží pro editaci a právě pomocí těchto nástrojů si můžete váš PDF soubor upravit k obrazu svému. Jednoduše můžete například mazat či přidávat text včetně obrázků. Obrázky můžete z PDF dokumentu navíc jednoduše exportovat a dále je upravovat. V neposlední řadě můžete do dokumentu přidat odkazy na hypertextové odkazy, které mohou uživatele jednoduše odkázat na nějakou webovou stránku.

Anotování PDF

Anotování souborů PDF je v PDFelementu Express naprostou hračkou. Pokud například máte nějaký učební materiál a nebo jakékoliv jiné materiály, které byste chtěli anotovat, tak s pomocí programu PDFelement Express můžete. Ve škole klasicky používáte zvýrazňovač, avšak těžko si představuji, že byste zvýrazňovačem jezdili po displeji vašeho Macu. Pro zvýraznění samozřejmě PDFelement Express disponuje nástrojem zvýrazňovač, avšak nejen pouze ním. K dispozici je další škála anotačních nástrojů, například podtrhnutí textu, poznámky či vlastnoruční podpis, díky kterému můžete například podepsat i smlouvu.

Konvertování z a do PDF

Mezi další skvělou vlastnost programu PDFelement Express patří bezztrátová konverze PDF souborů. Rozhodli jste se, že chcete vámi vytvořený PDF soubor zkonvertovat, například do formátu Word? I tuto situaci PDFelement Express zvládne bez sebemenšího problému. Je dobré zmínit, že PDFelement umí konvertovat PDF soubory například do Wordu, Excelu, PPT, atd.

Speciální akce v podobě adventního kalendáře

Jak už jsem v úvodu zmínil, tak si pro vás PDFelement připravil speciální akci, která funguje na bázi adventního kalendáře. Na speciální stránce si stačí každý den vyzvednout odměnu. Celý systém funguje tak, že máte každý den 100% možnost něco vyhrát. Ve hře jsou různé slevy na programy, dárkové karty na Amazon a hlavní cenou je poté MacBook Air. Pokud byste si chtěli adventní kalendář zobrazit, tak neexistuje nic jednoduššího, než kliknout na tento odkaz. Akce běží od 12. prosince až do 25. prosince, a proto tuto stránku rozhodně nezapomeňte navštívit každý den pro vybrání odměny.

Závěr

Pokud jste na váš Mac hledali program, který si dokáže hravě poradit se všemi PDF soubory, tak je PDFelement Express tím pravým ořechovým. PDFelement nabízí ty nejzákladnější možnost pro úpravu, tzn. například přidání textu a obrázků. Nesmí samozřejmě chybět i propracovanější nástroje, například v podobě exportu do různých formátů či přidání anotací. Pokud ještě stálé o kvalitách PDFelement Express pochybujete, tak by vás měl nakopnout fakt, že tento program pochází od vývojářů z celosvětově proslulé firmy Wondershare, která má programy prakticky na všechno, a to jak na Windows, tak i na Mac, včetně mobilních operačních systémů. Rozhodně se tedy při používání PDFelement Express nesetkáte s chybami, bugy či jinými problémy – vše totiž funguje přesně tak, jak má.

edfelement-christmas_fb

Dnes nejčtenější

.