Zavřít reklamu

Šílenství způsobené představením prototypu skládacího smartphonu z dílny Samsungu již víceméně utichlo a zraky všech jeho fanoušků tak začínají opět směřovat k blížícímu se příchodu nových vlajkových lodí Galaxy S10. Ty by nám měl Samsung ukázat již v prvních měsících příštího roku a to hned ve čtyřech variantách. A právě jednu z nich si již Samsung certifikoval v Rusku. 

Jak je zvykem, před představením a zahájením prodejů musí nové produkty projít nejprve nejrůznějšími certifikačními kontrolami, které následně umožní určitý produkt prodávat na tamním trhu. Nejinak tomu samozřejmě je i v případě Samsungu. V Rusku si totiž začal vyřizovat pro první vlajkovou loď s kódovým označením SM-G975X, což by mělo podle zahraničních zpravodajců odpovídat “pluskové” verzi modelu Galaxy S10. 

Přestože toho certifikace již více neodhaluje, obecně se od “pluskové” verze očekává obří 6,4” Infinity displej, který by se měl pochlubit otvorem pro fotoaparát. Ten bude pravděpodobně umístěn v některém z horních rohů displeje. Telefon by měl nabízet působivý poměr obrazovky k tělu 93,4 %, což by znamenalo, že rámečky kolem displeje budou naprosto minimální. Srdcem smartphonu pak bude Exynos 9820 či Snapdragon 8150 podle země, ve které se bude model prodávat. 

Nové vlajkové lodě by měly být představeny na konci únory na MWC 2019. Snad se u nich tedy Samsungu podaří dotáhnout veškeré detaily k dokonalosti a “es desítky” nám vyrazí dech. Ostatně, nic jiného ani od výročních modelů neočekáváme. 

Samsung Galaxy S10 concept triple camera FB

Dnes nejčtenější

.