Zavřít reklamu

Valná většina fanoušků Samsungu upírá nyní pohled ke skládacímu Galaxy F či prémiovému Galaxy S10, jehož příchod se též kvapem blíží. V dílnách jihokorejského giganta však nyní vzniká i nástupce modelu Galaxy Note9. A právě o tom se díky zprávám z Koreje dozvídáme další zajímavosti. 

Nové zprávy přímo z domoviny Samsungu hovoří o tom, že phablet Galaxy Note10 dorazí se 6,66” displejem, který se pochlubí skvělým 4K rozlišením. DaVinci, jak je chystaný telefon kódově označován, dále nabídne perfektní výkon, podporu 5G sítí a velmi pravděpodobně i tři fotoaparáty na zádech. S tímto řešením by se měl na začátku příštího roku představit i prémiový smartphone Galaxy S10, Vzhledem k tomu, že Galaxy Note10 dorazí až o zhruba půl roku později, bude nejspíš jeho fotoaparát alespoň mírně vylepšen. 

Datum představení nové generace phabletu od Samsungu je v tuto chvíli nejasné. Podle zdrojů k němu však dojde v polovině příštího roku – čili již v průběhu června, To by však znamenalo, že jej Samsung světu ukáže dřív, než je u tohoto modelu obvyklé. 

Přestože se může zdát 6,66” displej skutečně obří, největší v nabídce Samsungu pravděpodobně nebude. Ohebný Galaxy F by totiž měl na pulty obchodů dorazit s displejem s úhlopříčkou 7,3”. Jelikož však půjde telefon ohnout, budou jeho rozměry i přes obří displej poměrně slušné – alespoň dle prototypu, který nám Samsung již ukázal. Nechme se však překvapit, s čím na nás Jihokorejci nakonec vyrukují. 

Galaxy Note9 SPen FB

Dnes nejčtenější

.