Zavřít reklamu

PDFelement Pro je program, pomocí kterého můžeme práci s PDF soubory přenést na úplně nový level. Možná si říkáte, že se jedná o další program, který nemá šanci zvýšit efektivitu práce. V tomto případě si vás ale dovolím přerušit, protože se mýlíte. PDFelement Pro je program, který vám svým vzhledem může připomínat balíček Microsoft Office a především poté Word z tohoto balíčku. Podoba není vůbec náhodná, jelikož PDFelement Pro se ovládá stejně jednoduše, jako právě zmíněný textový editor od Microsoftu. Dnes se podíváme na některé funkce a výhody PDFelementu, které vám ostatní programy pro úpravu PDF souborů neposkytnou. Mrkneme se na úpravu textů a obrázků v PDF souboru, dále si ukážeme, jak do PDF souborů můžeme psát své poznámky, a poté se podíváme na možnost konvertování. Na úplný závěr se podíváme na akci v podobě Black Friday, kterou si pro nás připravila společnost Wondershare, která stojí za vývojem programu PDFelement.

Úprava a editace PDF

Prokousali jsme se až k tomu nejdůležitějšímu odstavci, a to k úpravě a editaci samotných PDF souborů. K úpravě PDF souboru nepotřebujete nic jiného, než samotný PDF soubor a program PDFelement. PDFelement totiž nabízí opravdu široký výběr nástrojů, pomocí kterých můžete dokumenty upravovat k obrazu svému.  Chcete si text například zvýraznit, podtrhnout, ztučnit, zvětšit a nebo zmenšit? PDFelement všechno tohle zvládá na výbornou. Samozřejmě se zde nachází nespočet dalších funkcí, které si ukážeme později. Všechno tohle a mnoho dalších možností pro editaci textu nabízí právě PDFelement. PDFelement navíc PDF soubory upravuje okamžitě, tudíž nemusíte na nic čekat a nemusíte se o nic dalšího starat. A jak tedy pomocí PDFelementu provést úpravu dokumentu?

Poznámky

Pokud máte jakýkoliv učební materiál ve formátu PDF, bude se vám PDFelement určitě líbit. Díky něj totiž můžete jednoduše kdekoliv do dokumentu přidat libovolnou poznámku. Je jen na vás, jaký styl poznámky si zvolíte – bude to obyčejný komentář nebo barevná poznámka, kterou si lépe zapamatujete? Záleží jen a jen na vás – s PDFelementem máte totiž při tvorbě poznámek téměř neomezené možnosti.

Konvertování z a do PDF

Mezi další skvělou vlastnost programu PDFelement patří bezztrátová konverze PDF souborů. Rozhodli jste se, že chcete vámi vytvořený PDF soubor zkonvertovat, například do formátu Word? I tuto situaci PDFelement zvládne bez sebemenšího problému. Aby mohlo být konvertování z PDF 100% bez ztráty, využívá k tomu PDFelement především OCR plugin, jehož funkci jsme si popsali v odstavci výše. Konverze samozřejmě funguje i naopak, tzn. například z Wordu do PDF. Je dobré zmínit, že PDFelement umí konvertovat PDF soubory do více než 10 formátů – například do Wordu, Excelu, PPT, HTML, obrázků a dalších.

Akce Black Friday se slevami

Společnost Wondershare si pro čtenáře v rámci akce Black Friday připravila až 75% slevy na své produkty. Pokud se navíc rozhodnete pro zakoupení programu PDFelement, tak dostanete možnost zatočit si kolem štěstí. Hlavními cenami v kole štěstí je objednávka na Amazonu, kterou nemusíte platit, dále například iPhone XS či poukázky na Amazon. V případě tohoto kola štěstí platí 100% výhra, tudíž každý z vás, který si kolem zatočí, obdrží nějakou výhru.

blackfriday_pdfelement

Dnes nejčtenější

.