Zavřít reklamu

Není žádným tajemstvím, že po představení nových smartphonů Samsung v následujících měsících vydá jejich několik dalších barevných variant, čímž se snaží maximalizovat jejich prodeje prakticky do té doby, než na trh uvede nástupce těchto modelů a ani letošní prémiová řada Galaxy S9 není v tomto ohledu výjimkou. Po pár “standardních” kabátcích, se kterými jsme se mohli setkat už v minulosti, však vytáhl jihokorejský gigant opravdové eso z rukávu. 

Nová barevná varianta se jmenuje Ice Blue a jak můžete v galerii sami vidět, vypadá opravdu nádherně. Samsung se při designování této barevné varianty vydal směrem trendů, jelikož podobná dvoubarevná zpracování ve světě nyní u konkurence frčí. Zřejmě největším průkopníkem tohoto designu je čínský Huawei, který se nebál zkombinovat fialovou s modrou ani na svých nejlepších modelech. 

Pokud jste si však na novinku začali brousit zuby, musíme vás zklamat. Novinka by totiž měla být podle dostupných informací v prodeji jen v Číně a nic zatím nenaznačuje to, že by měla zamířit i do dalších států. Použití tohoto designu však naznačuje, že bychom se mohli podobných barevných variací dočkat i u blížícího se Galaxy S10, u kterého se dá již očekávat dostupnost celosvětová. Nechme se však překvapit. 

Samsung Galaxy S9 Plus camera blue FB

Dnes nejčtenější

.