Zavřít reklamu

Nemůžete si ze stávajících barevných variant nedávno vydaného phabletu Galaxy Note9 vybrat svého favorita? Pak pro vás máme parádní zprávu. Podle čerstvých informací to totiž vypadá, že Samsung pracuje na nové barevné variantě, kterou by mohl teoreticky uvolnit již v následujících týdnech. 

Informaci zveřejnil jako první leaker Evan Blass, kterého kontaktoval jeho zdroj s velmi zajímavou informací. Podle něj by totiž měl Galaxy Note9 brzy dorazit v parádním bílém kabátku se stříbrnými detaily a bílým S Penem. Na to, jak by měl Galaxy Note9 vypadat v bílé, se můžete podívat na renderu pod tímto odstavcem. 

White-Galaxy-Note-9-version-possibly-in-the-pipeline-right-on-time-for-Christmas

Tak co, jak by se vám sněhový Galaxy Note9 líbil? Přiznám se, že naší redakci skutečně moc. Kdy a zda vůbec jej Samsung představí je však v tuto chvíli nejasné. Nicméně s blížícími se Vánocemi se dá podobný pokus o rozpumpování prodejů očekávat a právě bílá varianta by mohla být v tomto ohledu silnou zbraní. Představením bílé varianty by navíc Samsung „dostihl“ Apple, který své iPhony i letos standardně krom černé obarvil i do bílé, která je mezi uživateli velmi oblíbená a mnohdy se právě podle barvy rozhodují nad samotnou koupí smartphonu.

Pokud jste si tedy na nový Note9 brousili zuby a nemůžete si ze stávajících barev vybrat, doporučujeme ještě pár týdnů počkat. Bílý Galaxy Note9 by totiž pro vás mohl být tím pravým ořechovým.

Samsung-Galaxy-NotE9 in hand FB

Dnes nejčtenější

.