Zavřít reklamu

“Véčkovým” telefonům ještě neodzvonilo, alespoň tedy ne v Číně. Na tamní trh se totiž chystá nový “véčkový” smartphone, který se svým výkonem vyrovná i těm nejlepším vlajkovým lodím. 

O modelu SM-W2019 jsme vás na našem webu již několikrát informovali. Jedná se o nástupce modelu SM-W2018, kterého Samsung představil před rokem, čemuž odpovídá i jeho design. Zákazníci v Číně a pravděpodobně i Jižní Koreji se tak mohou těšit na oboustranný dotykový AMOLED displej s rozlišením Full HD či kovové tělo. Nová generace dostane též duální fotoaparát, který by měl být shodný s tím použitým v modelu Galaxy Note9. Srdcem telefonu pak bude procesor Snapdragon 845, kterému budou nejspíše sekundovat 4 GB RAM paměti. A právě tento krasavec se ukázal na nových reálných fotografiích, které odhalují některé jeho detaily. 

Jak můžete na fotografiích vidět, telefon vypadá na první pohled poměrně robustně a to hlavně díky kovovému tělu. Vidět jsou též sloty na SIM a microSD karty. Na fotkách naopak chybí 3,5mm jack konektor, přestože by jím měl nový telefon také disponovat. 

Těžko v tuto chvíli říci, kdy se svět představení tohoto modelu dočká. Vzhledem k minulému roku a představení jeho předchůdce se ale dá očekávat, že by k němu mohlo dojít zhruba v prvních týdnech prosince.

sm v fb

Dnes nejčtenější

.