Zavřít reklamu

Ačkoliv už uplynulo od představení chytrého reproduktoru společnosti Samsung – Galaxy Home – poměrně dost času, na pultech obchodů byste jej zatím stále hledali marně. Podle nových informací to ale vypadá, že je jeho příchod na první trhy přeci jen za rohem. 

Uvedení každého produktu na trh předchází dlouhé schvalovací procesy a získávání certifikací, díky kterém jej pak může jeho výrobce bez obav prodávat. A právě tyto procesy již Samsung před pár dny ve své domovině ukončil. Zařízení s kódovým označení SM-V510, za kterým se neskrývá nic menšího než Galaxy Home, totiž získalo konečně potřebné certifikace. Díky tomu tak již spuštění jeho prodejů nebrání prakticky nic a je jen otázkou času, kdy k němu dojde. 

Dá se očekávat, že nálož informací o chytrém reproduktoru Samsung odprezentuje na své vývojářské konferenci, která se bude konat na začátku listopadu. Na té by měla mimo jiné přijít řeč i na skládací smartphone, na kterém Samsung pracuje a podle jeho šéfa mobilní divize DJ Koha se jeho představení kvapem blíží. 

Pokud si však na Galaxy Home brousíte zuby i u nás, měli byste chvíli zabrzdit. Zpočátku bude totiž tento produkt dostupný pouze na několika trzích, ze kterých se bude postupem času rozšiřovat do více zemí. Kdy se ale dočkáme i my v České republice je v tuto chvíli ve hvězdách. 

samsung-galaxy-home-FB

Dnes nejčtenější

.