Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nové MacBooky a MacBooky Pro jsou sice designově velmi povedenými počítači, mají však jednu podstatnou slabinu – porty. Apple se totiž rozhodl většinu klasických portů zaříznout a nahradit je USB-C. Co ale dělat, když disponujete příslušenstvím, které USB-C konektor nemá? I to se dá naštěstí poměrně jednoduše vyřešit dokoupením Hubu, který chybějící porty doplní. A právě na jeden velmi povedený vám dnes přinášíme zajímavou slevu.

Pokud hledáte Hub, který nabízí velké množství portů a zároveň je designově velmi hezky zpracovaný, právě jste jeden takový našli. Jmenuje se HyperDrive SLIM USB-C a disponuje dvěma porty USB 3.1 s rychlostí 5Gb/s, jedním HDMI portem pro přenos 4K videa při 30 Hz, jedním Mini Display Portem pro přenos 4K ve 30 Hz či 1080p při 60 Hz, slotem na SD kartu i mikroSD kartu, slotem pro Gigabitový Ethernet a konečně USB-C portem s podporou napájení.

Na rozdíl od jiných Hubů se ten od HyperDrive připojuje k MacBooku pomocí krátkého kabelu s koncovkou USB-C, díky čemuž vám zbudou ostatní porty volné. Pokud by vám tedy porty v připojeném Hubu nevystačily, není problém k počítači připojit skrze jeho porty i další příslušenství.

Obávat se nemusíte ani o jeho odolnost. Tělo Hubu je totiž vyrobeno z hliníku, díky čemuž nejen dobře vypadá, ale i odolá kdejakému nárazu. Příjemným bonusem je i to, že jej HyperDrive vyrábí jak ve vesmírně šedé, tak i ve stříbrné variantě, díky čemuž jej můžete perfektně sladit s vaším jablečným notebookem.

Ve spolupráci s Alza.cz jsme si pro vás dnes přichystali na tento Hub slevu. Po zadání kódu PROMOHYPERDRIVE do pole pro slevový kód v objednávce vám bude z jeho ceny odečteno 400 korun, díky čemuž za něj zaplatíte jen 2399 korun. Ale pozor, akce platí jen do 31. října. Veškeré její podmínky naleznete zde.

hub fb 3

Dnes nejčtenější

.