Zavřít reklamu

Je už téměř pravidlem, že zanedbáváme pravidelné aktualizace svých aplikací a odkládáme tento krok až do příhodného okamžiku, který ovšem v praxi nikdy nenastane. Zbytečně se tak ochuzujeme o nové a zajímavé nástroje a funkce, jejichž výsledkem je podstatně lepší uživatelská zkušenost. Aktualizované verze navíc zlepšují výkon, stabilitu a zabezpečení aplikací, které běží na vašich osobních zařízeních, a tak zajišťují bezpečnější způsob jejich používání.

Poslední dobou přichází s každou aktualizací aplikace Viber skutečně více nástrojů pro efektivní, snadnou a bezplatnou komunikaci. V případě, že jste tyto výhody dosud přehlíželi, udělejte si nyní krátkou přestávku a zjistěte, proč pravidelné aktualizace Viberu přinášejí nové nástroje a funkce, které opravdu mění hru.

1. KOMUNITY KAŽDÉMU

Viber přináší další skvělou funkci, která umožní komukoli v aplikaci vytvořit svou vlastní komunitu. Viber Communities je super-skupinový chat, kde si neomezeně velká skupina lidí může vyměňovat zprávy, vzájemně spolupracovat a užívat si vylepšených funkcí více než v běžném skupinovém chatu Viber – a stačí k tomu jen pár jednoduchých kroků. Počínaje kliknutím na tlačítko „Nová komunita“, výběrem kontaktů, které chcete přidat, a výběrem jména pro komunitu, se toto nové místo pro sdílení a péči o společné zájmy stává živým a připraveným propojit lidi s různými rolemi a stupňovanými možnostmi moderování pro administrátory.

Vyzkoušejte si ji: Otevřete si Viber a klikněte na „Vytvořit novou zprávu“, poté vyberte „Vytvořit komunitu“ a zadejte jméno své komunity

K dispozici pro: Android a iOS

image002

2. EDITACE ZPRÁV

Je tu. Vlastnost, za kterou jsme se všichni modlili, ať už ve chvíli, kdy jsme měli ulepené prsty, psali pod vlivem alkoholu nebo jen neovládali dobře svůj mateřský jazyk – každý z nás to někdy zažil. Ano, podobná možnost sice již dříve existovala pro příspěvky na sociálních sítích, nicméně naše textové zprávy měnit nešlo, a tak zůstaly na věčné časy památníkem našich svébytných jazykových schopností. Naštěstí nám Viber nedávno umožnil, abychom všechny již odeslané a doručené zprávy změnili na správnější výroky, a to jak z hlediska obsahu, tak z hlediska přesnosti gramatiky. Proto už žádné další nekonečné zprávy začínající hvězdičkou, které by vysvětlovaly, co jsme mysleli. Stačí vybrat zprávu, která potřebuje facelift, a změnit ji jedním kliknutím.

K dispozici pro: Android, brzy také na iOS.

image006

3. PŘEKLAD

V jedné z posledních aktualizací se vaše oblíbená aplikace pro zasílání zpráv zabývala potřebou uživatelů komunikovat bez hranic. Již jsme viděli překladový nástroj v některých jiných aplikacích, ale nikdy předtím nebyl tento nástroj dostupný pro živý rozhovor, ať už při 1:1 nebo skupinovém chatu. Díky tomuto užitečnému malému nástroji, s jedním kliknutím na tlačítko, můžete nyní mluvit plynule s lidmi stejných zájmů bez ohledu na to, odkud pocházejí, bez ohledu na jazyk, který používají. Ať už hledáte informace o cestování v komunitách, nebo jste znepokojeni nedávným chováním vaší kočky, můžete sdílet názory se svými vrstevníky po celém světě a stačí vám k tomu jen váš mateřský jazyk. Přeskočte nepohodlnou jazykovou bariéru, která vás v minulosti držela zpět, a zbavte se nutnosti instalovat další překladovou aplikaci náročnou na paměť.

Vyzkoušejte: Dlouhým kliknutím na zprávu vyvolejte možnosti zprávy. Zvolte možnost „Přeložit“. Zpráva bude ve výchozím nastavení přeložena zpět do vašeho jazyka Viber, ale můžete ji také přeložit do jiného jazyka.

Vše, co potřebujete pro chatování bez hranic, je již k dispozici pro Android a brzy přijde i pro iOS.

image009

4. NEPŘEČTENÉ ZPRÁVY

Pro uživatele desktopové aplikace Viber, zejména pro ty, kteří ji používají především k firemní komunikaci, přichází další cool novinka: pokud obdržíte zprávu, když jste zaneprázdněn/a a nemůžete na ni hned odpovědět, můžete ji udržet v horní části seznamu zpráv, dokud nebudete mít čas se jí věnovat. Přesuňte ukazatel myši na kartu chatu, klikněte na malý trojúhelník a vyberte jednu z následujících možností: a) Výchozí pořadí (aby vaše příchozí zprávy zůstaly v pořadí, v jakém dorazily) nebo b) Nepřečtené zprávy nahoře (aby Viber udržoval nepřečtené zprávy vždy nahoře, takže neztratíte přehled o důležitých zprávách od vašich vrstevníků); a dokonce c) Označit všechny přečtené zprávy – pokud jste se dozvěděli, co se mezitím stalo a na obrazovce chatu už nepotřebujete vidět neotevřené zprávy.

image012

Na každé aktualizaci záleží, když chcete pohodlně sdílet zprávy, vyzkoušet poslední trendy a mít k dispozici nejmodernější funkce. Pošlete slovo nejbližšímu příteli nebo skupině kolegů, a dokonce i celému světu přesným a srozumitelným způsobem a už nikdy nezapomeňte na ty zprávy, na kterých vám opravdu záleží – prostřednictvím své oblíbené komunikační aplikace.

viberx

Dnes nejčtenější

.