Zavřít reklamu

Prodlužte životnost vašeho kvalitního Androidu odolným krytem nebo pouzdrem. Zaměřte se na funkčnost obalu. Telefony od výrobce Samsung patří mezi ty dražší a kvalitnější Android telefony. Už roky je o smartfony od jihokorejského gigantu obrovský zájem. I v prvním čtvrtletí roku 2018 to byly nejprodávanější telefony na světě s počtem 78,2 milionů prodaných kusů. Jeho úspěchům nebrání ani to, že nejdražší modely stojí i přes 30 000 korun.

Pokud jste i vy vlastníkem Samsung telefonu nebo uvažujete o jeho koupi. Měli byste se zamyslet také nad jeho ochranou. Přece jenom investice do smartfonu je pro většinu lidí zatím relativně vysoká a život bez mobilu si už dnes nedokážeme ani představit. Po pádu vám může zůstat z drahého mobilu jenom nefunkční krabička. Obal na mobil by tak měl být prvním vybavením, který si k novému Samsungu pořídíte. Který je pro vás ten pravý?

Pro nadšené čtenáře
Položit si mobil tak, abyste si mohli číst i ve chvíli, kdy zrovna nemáte volné ruce, je výzvou pro každého závisláka na nových informacích. Výrobci už naštěstí myslí i na tento problém. Některé speciální odolné obaly na Samsung totiž mají na zadní straně zabudovaný nenápadný vyklápěcí stojánek. Stojánek je pevný, kovový, takže mobil bez problémů udrží v ideální poloze na čtení. Určitě jej ale využiteje například i při sledování videa či telefonování, pokud zrovna nemáte volné ruce. Může být i skvělým dárkem pro milovníky vaření, kteří se řídí recepty z internetu.

behar-zenuni-797461-unsplash

Pro vytížené rodiče
Velkým problémem je najít vhodný obal pro smartfony, které vlastní rodiče malých dětí. Rodič je neustále v pohybu, jednou si strká mobil do kapsy, jindy zas do tašky. Uchránit smartfon před nenechavými, upatlanými dětskými ručkami je nadlidský úkol. Nejlepším řešením pro vytížené rodiče se tak ukázal jednoduchý silikonový obal doplněný nalepovací fólií nebo nalepovacím tvrzeným sklem na displeji. Mobil je tak chráněný, jak proti pádům, tak proti poškrábání a špíně.

case-cellphone-design-850885

Pro aktivní sportovce
Začínáte běhat nebo často jezdíte na kole? Řada telefonů se rozbije právě při sportu. Pokud i vy rádi sportuje, určitě oceníte sportovní obal na samsung nebo držáky a tašky na kolo s průhlednou kapsou pro mobil. Díky těmto pouzdrům můžete během sportu v klidu poslouchat hudbu, sledovat vaše sportovní výkony nebo trasu. Pozor ale na kvalitu obalu. Důležitou funkcí je voděodolnost a aby obal nebo taška dobře držela na vašem tělo nebo na kole.

quino-al-426173-unsplash

Pro milovníky jedinečnosti
Lidé se chtějí čím dál více odlišovat od ostatních, pocit výjimečnosti je pro ně důležitý. Hitem sezony jsou tak personalizované obaly, na které si můžete nechat vytisknout vlastní fotku, obrázek nebo váš milovaný motiv. Každého tak hned zaujmete. Na výběr už máte vícero druhů těchto foto obalů, můžete tak mít klasický nebo knížkový, na kterém krásně vynikne i větší fotografie. Pokud už teď pátráte po dokonalém vánočním dárku pro milovanou osobu, která je náhodou vlastníkem Samsungu, určitě mu takovýto jedinečný obal udělá radost.

 

 

Dnes nejčtenější

.