Zavřít reklamu

Jestli je v něčem Samsung skutečně špatný, je to nepochybně utajování chystaných produktů. V minulosti jsme totiž již byli mnohokrát svědky toho, že jsme se o chystaném produktu dozvěděli prakticky všechny informace i dlouhé týdny před jeho oficiálním představením. Dnešek pak nebude v tomto ohledu výjimkou. 

Samsung si ve své domovině zaregistroval novou ochrannou známku pro název Galaxy 360. Ačkoliv není v tuto chvíli zcela jasné, co přesně by se mohlo pod tímto názvem do budoucna skrývat, podle čísla 360 by se mohlo jednat o 360° kameru. Tu už v nabídce Samsung má pod názvem Gear 360. Je tedy poměrně pravděpodobné, že Galaxy 360 bude jejím nástupcem.

Takto vypadá Gear 360. Bude jeho nástupce vypadat podobně?:

Jelikož jsme doposud o vývoji nové kamery neslyšeli, je velmi těžké říci, co by mohla přinést či kdy bychom se jí mohli dočkat. Kamera Gear 360 však byla vypuštěna na začátku roku 2017, takže je možné, že se Samsung odhodlá k podobnému kroku i u Galaxy 360 a světu jí ukáže počátkem příštího roku. Tomu nahrává i fakt, že ochrannou známku pro jiný produkt- Galaxy Watch – si též Samsung zaregistroval zhruba 3 měsíce před představením. 

gear-360_FB

Dnes nejčtenější

.