Mobilní aplikace Debito: on-line správce všech dokladů, smluv, dokumentů a financí

Tisková zpráva: Od konce září si mohou lidé zdarma stáhnout do svých mobilních telefonů aplikaci Debito, která umí spravovat on-line veškeré smlouvy, doklady, záruky a archivovat k nim dokumenty. Kromě toho zvládá evidovat finanční účty a nastavit a hlídat rozpočet. Všechno na jednom místě, přehledně a jednoduše, v uživatelsky příjemném rozhraní a s nejvyšším možným stupněm zabezpečení.

„Debito v sobě spojuje funkcionality aplikací od různých poskytovatelů, které řeší vždy jen úzký okruh potřeb. Jedna hlídá pojistky, druhá finance a další třeba archivaci a sdílení dokumentů. Debito řeší téměř veškerou agendu, kterou člověk potřebuje ke každodennímu životu,“ vysvětlil, k čemu je aplikace dobrá, její autor Tomáš Medřický ze společnosti Debito Technologies.

Debito ukládá a sleduje platnost dokladů a smluv. Uživatel vidí, dokdy mu například platí občanka, STK nebo záruka na televizi či boty a kdy je třeba jít na zdravotní prohlídku„Pokud má uživatel Debito, má u sebe neustále k dispozici všechny možné doklady, smlouvy a k nim dokumenty a účty, Aplikace je tak neocenitelným pomocníkem v nejrůznějších životních situacích,“ popsal hlavní užitnou hodnotu aplikace Tomáš Medřický.

Aplikace hlídá smlouvy s dodavateli a včas oznamuje termíny, kdy je možné změnit dodavatele, aby nedošlo k automatickému prodloužení. „Debito uživatele včas upozorní, že dobíhá smlouva například na dodávku energií, pojištění nebo služeb operátora. A člověk si může ověřit, jestli má aktuálně výhodné podmínky. A pokud ne, prostě si vybere lepšího dodavatele,“ uvedl další velice užitečnou funkci aplikace Tomáš Medřický.

Debito také detailně spravuje osobní finance. Informuje uživatele, kolik zbývá doplatit za úvěr, hypotéku, leasing, a v nastaveném rozpočtu bilancuje příjmy a výdaje a vše zobrazuje v přehledných grafech.

Prostředí aplikace je velice přehledné a ovládání je intuitivní. Většina voleb nabízí možnosti dalšího logického kroku. Zadávání dat je rychlé, bez prostoru pro omyl. Například při vkládání položek jsou k dispozici formuláře, pole pro číselné hodnoty mají roletky možností a volby expirace jsou nastaveny na nejčastější období.

Pro externí komunikaci s většími dodavateli, jako jsou banky, pojišťovny, mobilní operátoři, poskytovatelé energií a jiných rozšířených služeb, je v aplikaci přednastavené spojení. Stačí zadat volbu komunikačního kanálu a řešit on-line své požadavky. Aplikace je dostupná zdarma ve verzi pro iOS a Android a její plné lokalizace jsou k dispozici pro Slovensko, Polsko, Rusko, Ukrajinu, Rakousko, Německo, Francii, Španělsko, Velkou Británii, USA a Japonsko.

Podle tvůrců má Debito ohromný potenciál pro rozvoj a jeho limity dnes leží na horizontu umělé inteligence a strojového učení. „V současnosti intenzivně pracujeme na vyšších funkcích správy osobních dat v kombinaci s externími.Uživatelům budou řídit vztahy s dodavateli služeb i zboží a pomáhat optimalizovat finanční plány. Musíme si uvědomit, že náš život tvoří tisíce rozhodnutí každý den. A s využitím aplikace, která zpracuje a správně vyhodnotí v reálném čase ohromné množství dat, se snižuje riziko chyb, z nichž některé mohou být fatální,“ odhaluje Tomáš Medřický další vývoj a využití aplikace.

  • Aplikaci Debito můžete stáhnout pro iPhone zde, pro Android zde

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články

chytra zarovka YEELIGHT FB
Proměňte svou domácnost v chytrou a začnete žárovkou Yeelight za pár stovek
HOMTOM S99 smartphone FB
Tento smartphone má Face ID, obří baterii, dva fotoaparáty a stojí jen 3 262 Kč
Onda V10 Pro FB
Tento 10″ tablet má 4GB RAM, dva fotoaparáty, kvalitní displej a stojí jen 2 858 Kč
GearBest-czech FB
GearBest nabízí z českého skladu dopravu zcela zdarma. Tady je seznam všech produktů
ThundeRobot K70 mechanicka klavesnice FB
Pořiďte si voděodolnou mechanickou klávesnici s podsvícením nyní jen za 757 Kč
Lenovo HW01 chytry naramek FB
Chytrý náramek Lenovo vám změří tep, kroky i spánek a stojí jen pár stovek korun
ALLDOCUBE iPlay 8 FB
iPlay 8: základní tablet s Androidem, který teď vychází jen za 1 159 Kč
TOCHIC-Qi-Wireless-Charger-Pad
Nabíjejte svůj telefon bezdrátově s rychlou nabíječkou TOCHIC jen za 349 Kč
camera
Pro 5 nejrychlejších: Full HD kamerka do auta jen za 217 Kč
Samsung 32GB microSD card
32GB microSD kartu Samsung EVO+ teď pořídíte jen za 282 Kč
RIVERSONG Air X2 FB
Kupón pro čtenáře: zcela bezdrátová sluchátka Air X2 jen za pár stovek
Xiaomi Mi Powerbank FB
Ultratenkou powerbanku s kapacitou 5000 mAh teď koupíte jen za 217 Kč
Galaxy S7 FB samsungmagazine
Galaxy S7 a S7 edge teď můžete pořídit o 3 000 Kč levněji. Stačí použít tento kód
Xiaomi Mi Air Purifier 11
Myslete na své zdraví a pořiďte si chytrou čističku vzduchu od Xiaomi za nejnižší cenu na trhu
Dron JJRC H8 Mini FB
S tímto dronem jen za 174 Kč můžete dělat akrobatické kousky
Chytra vaha Xiaomi FB
Kupón: Udržujte se fit a hlídejte své tělo s chytrou váhou Xiaomi Mi Scale
Galaxy-S7-Edge-camera FB
Black Friday na Alze dnes končí: Poslední možnost nakoupit Samsung produkty ve slevě
Meizu EP51 bezdratova sluchatka FB
Bezdrátová sluchátka nemusí být drahá. Meizu EP51 koupíte s tímto kupónem o 340 Kč levněji