Zavřít reklamu

Samsung začal prodávat chytré hodinky Galaxy Watch

Samsung dnes začíná na českém trhu prodávat své nové chytré hodinky Galaxy Watch. Ty jsou dostupné ve třech barevných provedeních (Silver, Rose Gold, Midnight Black) a ve dvou velikostních variantách (42 mm a 46 mm). Hodinky jsou ode dneška dostupné jak na e-shopech partnerů Samsungu, tak také přímo na kamenných prodejnách.

Samsung Galaxy Watch jsou přímým nástupce hodinek Gear S3 a zaujmou dlouhou výdrží baterie, novými fitness funkcemi, schopností sledovat stres a analyzovat spánek, a také nadčasovým designem. Kromě toho nabízejí širší možnosti výběru stylů včetně nových vzhledů v barvách Silver, Rose Gold a Midnight Black a nových individualizovaných barev pásku. Kompletní souhrn novinek, které Galaxy Watch přináší, se dozvíte v našem článku přímo zde.

Počínaje dnešním dnem se začíná na tuzemském trhu prodávat Bluetooth verze hodinek. Dostupnost LTE verze zatím nebyla pro český trh stanovena a závisí mimo jiné i na připravenosti českých operátorů podporovat řešení eSIM. Cena Samsung Galaxy Watch startuje na 7 999 Kč za 42mm verzi a končí na 8 499 Kč za větší 46mm verzi.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět