Zavřít reklamu

Tak je to konečně tady. To, o čem se spekulovalo dlouhé měsíce, včera Samsung konečně přetavil v realitu. U příležitosti představení nového phabletu Galaxy Note9 a hodinek Galaxy Watch nám totiž ukázal i vlastní chytrý reproduktor. Ten pojmenoval Galaxy Home a chce jím konkurovat především HomePodu od Applu. Pochlubit se má totiž především velmi kvalitním zvukem vycházejícím z elegantního těla. 

Vzhled reproduktoru Galaxy Home je skutečně netradiční a pokud byste tento produkt postavili vedle stávající reproduktory od konkurence, nejspíš byste neřekli, že se jedná o podobný typ produktu. Na první pohled totiž připomíná spíše jakousi vázu na nohou či sochu, kterou by si možná někteří z nás dokázali představit i jako dekoraci vašeho příbytku. Na horní straně reproduktoru naleznete tlačítka pro přeskakování skladeb a změnu hlasitosti, spodní stranu pak zdobí tři kovové nohy. 

Reproduktor se chlubí prostorovým zvukem, který zajišťuje šestice vestavěných reproduktorů a subwoofer. Skvělý příjem vašich příkazů pak zajistí hned osm mikrofonů pro detekci hlasového vstupu. Reproduktor aktivujete frází “Hi, Bixby” a poté už jej jen stačí požádat, aby zahrát vaši skladbu či provedl úkon, který po něm chcete. Podle Samsungu by měl reproduktor zvládat valnou většinu věcí, které si užijí uživatelé Bixby i na telefonech. 

Víc detailů už se do prezentace reproduktoru bohužel nevešlo. Práce na produktu totiž stále probíhají, takže je i zahájení prodejů tohoto produktu zatím nejasné. Další detaily se tak nejspíš dozvíme v průběhu následujících měsíců, přičemž velká dávka informací k nám dorazí v listopadu na vývojářské konferenci Samsungu. 

Uvidíme, s čím vším na nás tedy Samsung nakonec vyrukuje. Pokud se ale chce na našlapaném trhu chytrých reproduktorů prosadit, bude muset přijít se skutečně povedeným produktem, který bude vynikat prakticky ve všech směrech. 

samsung-galaxy-home-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.