Zavřít reklamu

Samsung dnes představil nové chytré hodinky Galaxy Watch, které zaujmou dlouhou výdrží baterie, novými fitness funkcemi, schopností sledovat stres a analyzovat spánek a nadčasovým designem. Kromě toho nabízejí širší možnosti výběru stylů včetně nových vzhledů v barvách Silver, Rose Gold a Midnight Black a nových individualizovaných barev pásku. 

Delší výdrž

Galaxy Watch mají zlepšenou výdrž baterie (více než 80 hodin), což odstraňuje nutnost každodenního dobíjení, a pomáhá zákazníkům stihnout během svého náročného týdne vše, co potřebují. Díky delší výdrži baterie mohou teď hodinky snadno fungovat nezávisle na smartphonu a mohou tak skutečně autonomně poskytovat služby v oblasti volání a zpráv, map a hudby. Uživatelé také mohou zahájit a skončit svůj den ranními a večerními briefingy, které jim dají přehled o jejich aktuálním programu a úkolech i o počasí. 

Sledování stresu i analýza spánku

Galaxy Watch byly navrženy s ohledem na zdravý životní styl. Poskytují skutečně komplexní zážitek v oblasti zdraví díky funkci sledování stresu, která automaticky zjišťuje vysokou míru stresu a nabízí dýchací cvičení, jež uživatelům pomohou zachovat si koncentraci. Nová pokročilá funkce sledování spánku navíc monitoruje všechny úrovně spánku včetně cyklů REM, čímž uživatelům pomáhá, aby si monitorovali svůj spánkový režim a zajistili si odpočinek, který potřebují k tomu, aby zvládli celý den.  

Když mají uživatelé spánek a stres pod kontrolou, Galaxy Watch jim rovněž pomáhají dosáhnout dalších cílů v oblasti zdravého životního stylu. Galaxy Watch přidávají 21 nových cvičení do interiéru, a nabízejí tak celkem 39 cvičení, která zákazníkům umožňují změnit a personalizovat si svůj denní režim. Vyvážené stravování je stejně důležité jako pohyb. Díky hodinkám Galaxy Watch je velice jednoduché s využitím intuitivního sledování kalorií a individuálních doporučení. Uživatelé mohou také sledovat, co jedí na svém zařízení Galaxy a okamžitě zadat nutriční údaje do Samsung Health a do Galaxy Watch, a lépe tak řídit příjem kalorií. 

Nový design

Galaxy Watch jsou k dispozici ve více velikostech a stylech: ve velikosti 46 mm jsou stříbrné, ve velikosti 42 mm černé nebo v barvě rose gold. Uživatelé si mohou hodinky personalizovat ještě více díky výběru ciferníků a pásků včetně variant od firmy Braloba, výrobce vysoce kvalitních pásků na hodinky. Galaxy Watch pokračuje v tradici chytrých hodinek Samsung a má jejich otočnou lunetu. Přitom však nabízejí digitální vzhled displeje Always On a lepší použitelnost. Galaxy Watch poprvé nabízejí analogové tikání hodinek a „odbíjení“ hodin, a také hloubkový efekt vrhající stíny, které zvýrazňují každý detail na ciferníku hodinek, a dodávají mu tak tradiční vzhled. Galaxy Watch vykazují odolnost certifikovanou pro vojenské účely se sklem Corning Gorilla Glass DX+ a špičkovou odolností vůči vodě v hodnotě 5 ATM. Umožňují tak dlouhodobé využívání v jakémkoli prostředí.

Další funkce

Galaxy Watch přinášejí uživatelům veškeré výhody prostředí Galaxy, díky čemuž bezproblémově fungují se SmartThings, Samsung Health, Samsung Flow, Samsung Knox, Samsung Pay a s partnerstvími, jako jsou Spotify a Under Armour. Se SmartThings můžete snadno ovládat zařízení na Galaxy Watch – pouhým dotykem na zápěstí – od ranního zapnutí světel a televize po nastavení teploty, než jdete spát. Samsung s Galaxy Watch dále usnadňuje ovládání hudby a multimédií. Spotify umožňuje uživatelům poslouchat hudbu offline nebo bez smartphonu. Samsung Knox umožňuje zabezpečení informací a pomocí Samsung Flow je možné snadno odemknout počítače nebo tablety.

Dostupnost

V České republice budou Galaxy Watch v prodeji od 7. září 2018 (Bluetooth verze), přičemž předobjednávky startují dnes 9. srpna a potrvají až do 6. září 2018. O den později pak začíná oficiální prodej. Cena startuje na 7 999 Kč za 42mm verzi a končí na 8 499 Kč za větší 46mm verzi. Dostupnost LTE verze ještě nebyla pro český trh stanovena a závisí mimojiné i na připravenosti operátorů podporovat řešení eSIM.

Kompletní specifikace:

Specifikace Galaxy Watch

Model

Galaxy Watch 46 mm Silver

Galaxy Watch 42 mm Midnight Black

Galaxy Watch 42 mm Rose Gold

Displej

33 mm, Circular Super AMOLED (360 x 360)

Full Color Always On Display

Corning® Gorilla® DX+  

30 mm, Circular Super AMOLED (360 x 360)

Full Color Always On Display

Corning® Gorilla® DX+

Velikost

46 x 49 x 13

63 g (bez pásku)

41,9 x 45,7 x 12,7

49 g (bez pásku)

Pásek

22 mm (vyměnitelný)

volitelné barvy: Onyx Black, Deep Ocean Blue, Basalt Grey

20 mm (vyměnitelný)

volitelné barvy: Onyx Black, Lunar Grey, Terracotta Red, Lime Yellow, Cosmo Purple, Pink Beige, Cloud Grey, Natural Brown

Baterie

472 mAh

270 mAh

AP

Exynos 9110 Dual core 1.15GHz

OS

Tizen Based Wearable OS 4.0

Paměť

LTE: 1,5 GB RAM + 4 GB interní paměť

Bluetooth®: 768 MB RAM + 4 GB interní paměť

Konektivita

3G/LTE, Bluetooth®4.2, Wi-Fi b/g/n, NFC, A-GPS/Glonass

Senzor

akcelerometr, gyro, barometr, HRM, okolní světlo

Nabíjení

Bezdrátové nabíjení s využitím WPC

Odolnost

5 ATM + IP68 / MIL-STD-810G

Kompatibilita

Samsung: Android 5.0 nebo pozdější

jiní výrobci: Android 5.0 nebo pozdější

iPhone 5 a vyšší, iOS 9.0 nebo vyšší

v některých zemích nemusí být dostupná aktivace pro mobilní síť pro Galaxy Watch při použití se smartphony nepocházejícími od Samsungu

Samsung Galaxy Watch FB

Dnes nejčtenější

.